Rusya

Cagri Y.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Rusya'nin Belgorod sehrinden merhaba,

Bisiklete olan merakim 90'li yillarin basinda babamin aldigi BMX ile baslamisti. Lise donemine kadar, ki yaklasik 10-11 yil ediyor, beni idare etmisti emektar BMX bisikletim. Akabinde universite sinavina hazirlik sureci basladi ve kendisi ile yollarimizi ayirdik. Boylelikle, bu meraki da rafa kaldirmis oldum. Universitede de merakim tozlu raflardaki yerini iyiden iyiye saglamlastirdi.

Insaat muhendisiyim. Isim geregi, 6 ay ile 1 yil arasinda degisen zaman zarflarinda ikametimi degistiriyorum. Belgorod'a geldigimde ilk dikkatimi ceken sehrin dogasiydi.Muhtesem bir doga ile karsilastim. Sehirdeki bisiklet sayisi beni soke etti. Sehir planlamasinda bisiklet kullanicilarina olan saygiyi, bisiklet yollarinin coklugundan anlamak mumkundu zaten. Trafikte de suruculer, bisikletlilere saygililar. Tum bu etmenleri dikkate alarak sehrin dogasini kesfetmeye ve bu kesfe vesile olmasi icin de bisiklet almaya karar verdim. BisikletForum ile de bu surecte tanistim. Burada yazilanlardan kisa zaman icinde cok sey ogrendim.

Bisiklete yabanci degilim, ancak uzerimden atmam gereken kalin bir pas tabakasi var. Bunu da burada paylasilanlari okuyarak, dogaya pedallayarak atacagimi dusunuyorum. 2014 model, Cannondale Trail SL 29er 4 aldim. Henuz 4 gun oldu alali, ve 90 km pedalladim.

Tum BisikletForum ekibine selamlar.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba, privet hatta.
Bisiklet almakla iyi yapmışsın. Benim kuzenim de Sibirya da bir şantiyede. Feysbukta görüyorum, her akşam barda.

Bira mira nereye kadar. En güzeli bisiklet...

Silivrili

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Önce antreman sonra bira :)

Cagri Y.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
Привет Рашит Бей,
Saglikli yasam adina alkol ve sigara kullanmadigimi belirtmek isterim. Bu sekilde Rusya sartlarina pek uyum sagladigim soylenemez, gordugunuz uzere.
Bisiklet guzel, hakikaten.

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
@Cagri Y.

Helal oldun o ortamda bile bunu yapabiliyorsanız helal olsun bu arada inşaat mühendisliği nasıl meslek

Cagri Y.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cannondale
@Ali Ç.

Tesekkurler Ali Bey.

Meslegim hakkinda yorum yapacak olursam bu yorumlari okuyan sizler, yorumlari size ait olan dusunce temelinden yola cikarak degerlendireceksiniz. Bana olumlu gelen bir baskasina olumsuz gelebilir. Hangi kapiyi calsam, karsimda gorelilik :) Bu aciklamayi yaptim ama, sorunuza da cevap verecegim. Gayet guzel meslek.