Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Runstatic ve haritası hakkında

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Taxonera tarafından paylaşıldı.

1. Taxonera

Taxonera Bisikletkolik

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Runstatic kullanıyorum. Ama haritası gittiğim yöne doğru konum almıyor. Yani güneye doğru ilerliyorsam. Harita telefonumdaki görüntüsü benim gidiş yönümü çevirmiyor. Yolda gidiyorsam önümde yol ikiye ayrılıyor diyeşim sağa ve sola telefon ekranımda da harita da sağa ve sola şeklinde konum alması gerekirken o şekilde olmuyor ve yolumu bulması gerçekten çok zor oluyor.

Bilmem anlatabildim mi. Kullananlar sizlerde fark ettiniz mi yada bundan sonra fark edermisiniz. Buna bir çare bulabiliriz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Holiganguc bunu beğendi.
  2. Holiganguc

Holiganguc Aktif Üye

Adı:
    İlker Ü.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Sanıyorum bununla ilgili bir ayar yok. Üstüne, oldukça dar bir çerçevede harta görüntülemesi yapıldığından , uygulamanın harita bölümü boşa gitmiş bir alan olarak duruyor.

HAYATATRİBÜNDENBAKANLAR

3. cihangir

cihangir Aktif Üye

Adı:
    Cihangir
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben de kullanıyorum memnunum. Kullanmaya başlamadan önce mobil veriyi ve konum özelliğini açtıktan ve programa tıkladıktan sonra biraz beklemek ve konumunuzu doğru olarak gösterdikten sonra başlatmak gerekiyor. Yoksa rotası dediğiniz gibi şaşabiliyor. Eğer sürekli sorun yaşamaya devam ederseniz strava ya geçiş yapabilirsiniz.

4. Taxonera

Taxonera Bisikletkolik

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Hocam siz benim ne demek istediğimi anlamamışsız. O dedikleriniz yapıyorum. Sıkıntı orda değil. Rotada şaşma yok. Sıkıntı yol ile ekrandı haritanın aynı görüntüde olmaması siz ileri giderken ekranda sağa gidiyor gibi göstermesi böyle olunca da sağa mı sola mı dönüceksiniz anlayamıyor musunuz

5. cihangir

cihangir Aktif Üye

Adı:
    Cihangir
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @Taxonera ben seni anladım dostum. bende de oluyordu aynısı. şu anda sorun yok. zaten sürekli sorun devam ederse tek çaren programı değiştirmen yapacak bişey yok. onu da yazdım. bazı telefonlarda bu program sorunlu çalışabiliyor malesef. eğer biraz konuyla ilgili arama yapsaydın forum içi arama bölümünden senin gibi sorun yaşayanları bulabilir ve görüşlerini okuyup anlayabilirdin. Yeni konu açmadan önce araştırmacı olalım biraz.

6. Taxonera

Taxonera Bisikletkolik

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Emredersiniz....

7. Holiganguc

Holiganguc Aktif Üye

Adı:
    İlker Ü.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam bahsedilen durum biraz farklı. Siz sorun devam ederse demişsiniz ancak sorunun devam etmemesi veya ortadan kalkması mümkün değil. Programın yazılımsal bir sorunundan bahsedilmiş. Bende forumu düzgün takip ederim. Bu konuyla ilgili birşey olsaydı hatırlardım. Dolayısıyla araştırmacı olalım öneriniz olmasa da olurmuş. Konu gpssel bir sıkıntı değil. Konu haritanın kuzey istikametni sürekli üstte göstermesi...

HAYATATRİBÜNDENBAKANLAR

8. cihangir

cihangir Aktif Üye

Adı:
    Cihangir
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bu sorunu bende yasadim. Bunu belirtmistim. Bendeki sorun son guncellemeden sonra duzeldi kullanmaya devam ediyorum. Ancak bazi arkadaslarda duzelmedi bunu da biliyorum. Sorun devam ederse programi degistirin demem yapacak bisey olmamasindan dolayidir. Yani sizin dediginiz gibi bazi seylerin mumkun olmadigini belirttim. Ben basit bir dille anlattim anlasilacagini zannetmistim anlasilmamis. Sorun yok. Ayrica yardim istendiginde yardim etmeye calisan kisiye ben zaten bunu biliyorum veya anlamiyor musunuz gibi tabirlerin kullanilmasi biraz ilginc. Neyse konu uzadi. İnsallah sorununuzu cozecek biri cikar veya programa yeni bir guncelleme gelir.

Holiganguc bunu beğendi.