Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rumeli feneri....

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar avrupa yakası sahil ekibi kuruyoruz.anadolu yakasından da arkadaşları bekliyoruz.tur ve gezi bölümünden bu pazarki rumelifeneri turumuza bekliyoruz.tur hakkında ki bilgiyi okuyup katılım listesine ekleyin adınızı...:in:

2. Tolga Uzuner

Tolga Uzuner Yeni Üye

Seviye:
    Tur hakkinda bilgi nerede oluyor ? Yanlis ortama bu soruyu yoneltiyorsam, simdiden ozur dilerim. Pazar sabahi Bebek sahilden gecen bir rota cizecek bir arkadas grubumuz var mi acaba ? Amacim mumkun oldugu kadar erken yola cikip, 100-120km'lik antrenman gerceklestirmek. Saygilarimla, Tolga

3. Tufan Yuzseven

Tufan Yuzseven Forum Demirbaşı

Seviye:

turun linki burada,
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=61788&page=6

pazar sabahı beşiktaştan hareket edilip rumelifenerine pedal lasılacak. beşiktaş-rumelifeneri-beşiktaş ortalama 70 km yapıyor. eğer bu beni kesmez derseniz sabah bebekten beşiktaşa toğlanma yerine gelip buna bir 5 km daha ekleyebilirsiniz. yok buda kesmez derseniz yolunuzu uzatmanın başka yollarına bakmalıyız :)

4. Tolga Uzuner

Tolga Uzuner Yeni Üye

Seviye:
    Cok tesekkur ederim. Gel gelelim, bizim hanim aksami Zekeriyakoyde gecirmeye karar verdi, ben bu seferlik oradan yola cikarim. Kac gibi Rumeli Fenerinde olursunuz, belki o siralar ben de orada olmaya calisirim. Saygilar

5. Tufan Yuzseven

Seviye:
    rica ederim, ne demek.

10 da beşiktaştan bassak pedallara 12 civarında r.fenerinde oluruz en kötü ihtimalle, tabi grubun durumu ve yolda karşılaşabileceğimiz aksiliklere bağlı olarakta değişir.

görüşmek üzere, selamlar.

6. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kardeşim saat 10 da beşiktaş iskeleden kalkıp saıyer sırtlarına doğru pedallıycaz.madem niyeti bozdun 100 km falan yapıcam diyosun o zaman seni önce bi beşiktaşa davet edelim oradan birlikte çıkarız.yada istersen bizi bebek iskelesinde bekle bebek'e geldiğimizde parkdan alırız seni.bu arada tur hakkında bilgi ana sayfada tur ve organizasyon duyuruları bölümünde bu kez rumeli fenerini istilaya gidiyoruz başlığı ile kayıtlı.yine de bulamazsan numaram 0533 491 70 59 enver avcı

görüşmek üzere..

7. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    rumeli feneri resimleri şehir içi tur ve gezi bölümündedir.linki tıklayın bakın.

8. Tufan Yuzseven

Seviye:
    enver, fotoğrafların olduğu konuya baktım az önce, teşekkür ederim resimler için, ellerine sağlık.

bu teşekkürü buraya yazmamın sebebi, açtığın konunun silinmesi yada hırsızın alıp götürmesi... umuyorumki satamadan geri getirir...

tıkladım linkine, resimlere baktım büyük keyifle, sonra döndüm teşekkür mesajımı yazdım, 'hızlı cevap gönder' butonuna bastım, bir de ne göreyim, mesaj gönderilemiyor...

sonra bir daha gireyim konuya dedim, sorun var galiba, ara tara konu yok :)

admin arkadaşlar nedense silmişler gibi geldi bana :S