rulmanlı göbeklerin fiyatı

İsa Mutlu

Aktif Üye
Tepki
53
Arkadaşlar bu tip göbelkerin sağlam oldukları söyleniyor. Sağlam oldukları içinde fiyatıda yüksek sanırım. Acaba fiyatları konusunda bilgisi olan varmı? TEŞEKKÜRLER.:)

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Rulmanli gobeklerin de kendi aralarinda marka/model olarak farkliliklari var.

Ortalama bir XT gobek fiyatina rulmanli gobek bulmak mumkun (Turkiye sinirlari dahilinde biraz guc). Ancak ne kadar verimli olur bilinmez. Ama DT'nin seramik rulmanli gobegi var, ciftinin fiyati 1000 $. Tune gobekler var yine bir kac yuz €'cuk...

Ortalama olarak sanirim adam gibi bir rulmanli gobek icin 200-250 € yu gozden cikartmak gerek.

İsa Mutlu

Aktif Üye
Tepki
53
Bu fiyata bisiklet al parçalayana kadar sür. Dağıldıktan sonra yenisini al yine başa dön onuda parçala. Bu böyle devam etsin gitsin. Gerisini bilmiyorum valla çok para yaw.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu tamamen beklenti, ihtiyac, merak meselesi. Kimisine 250 YTL coktur bisiklet almak icin, kimisi bir takim titanyum civataya 250 YTL verir. Soyleyecek cok bir sey yok...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
250 euroluk göbeğe birşey demem, benim gücüm yetmese de öyle çok uçuk bir fiyat değil. Ama bir ara seramik orta göbek muhabbeti vardı 5500 dolarlık mı ne :D Tam bir saçmalık, 1000 dolarlık göbek de biraz abartı seviyesini zorluyor. 5500 dolarlık orta göbek kadar olmasa da

1000 dolarlık göbek abartı olabilir ama şimdi elime havadan bir 10 bin dolar geçse 500'ünü hiç düşünmeden Phil Wood arka göbeğe verirdim. :)

Enes Kılıç

Daimi Üye
Tepki
35
Bisiklet
Giant
ben de giantın rulmanlı göbeği var ne kadar eder sizce?