Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ruble ve orta yataktan anlayanlar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Invisibleman tarafından paylaşıldı.

1. Invisibleman

Invisibleman Pisiklet sever

Adı:
    Ali
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bisikletçilerin artık iyice soyguncu olduğunu düşünmeye başladım. Muhakak işini hakkıyla yapan insanlar vardır ama bana kötüleri denk geliyor. Orta yatak için fiyat sordum 30 dedi. Sirkeciden 15 liraya aldım. Ayrıca arka rublede bozuldu geriye dönmüyor. Gidicem yarında onu alıcam ayrıyetten parçalarını yani sökmek takmak için. Bu arada rubleyi nasıl söküp takacağımı videoda buldum pek karışık değil ama orta yatağı açan muhalak vardır çok karışıkmı ayrıca video falan varsa atabilirmisiniz bu arada alttaki parçalar tammı 5 parça çıktı civatalarla 7 tane. Şimdiden yorumlar için teşekkür ederim. 20150825_000346.jpg

Ömer Çelebi bunu beğendi.
  2. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    4 köşe milli bilyalı çin orta yatak 1 küsür tl ye ithalatçıdan alınıyor 5 tl ye satılıyor. 15 tl de nedir?

3. Invisibleman

Invisibleman Pisiklet sever

Adı:
    Ali
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sirkecide 1 yerde vardı. Oda 15 e satıyordu. Aldım bende. Bunlar iyice azıttı desenize.

4. Ömer Çelebi

Ömer Çelebi Sabret ve doğruluktan şaşma....

Adı:
    Ö.Taha Y.
    Bisiklet:
    Bianchi
    Bianchi aspid için yeni Aynakol 48 38 28 taktirdim,bu aynakola en uygun olacak dişli Ruble türü ve kasetli yada vidalı hangisini tavsiye edersiniz ? Aynakola rulmanli göbek istiyorum bana hangi marka tavsiye edersiniz ,bianchi bisikletime nasıl bir göbek takılabilir...AMACIM arttirabildigim kadar hız artırmak..Arkadaşlar yorumlarinizi bekliyorum,saygılar