ruble sökümü yardım!

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında guven.s tarafından paylaşıldı.

1. guven.s

guven.s Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    mrb arkadaşlar bir türlü sökemedim mereti:eek: sinir oldum bir sürü video izledim ama yapamadım ruble resimleri aşağıda aşağıda yardımlarınızı bekliyorum

2. nosferato

nosferato Yeni Üye

Seviye:
    Ruble sökümünü sorduğunuza göre sram kaset sistemli olmayan eski bildiğimiz dişlilerden sizinkisi.

Ruble sökme anahtarınıza ihtiyaç var. 3 - 4 lira arasında bir fiyatı var. Bu anahtar ile rublenizi zararsız bir şekilde jantınızdan çıkarmak içinde bir atölyede mengeneye ihtiyacınız olarak.

Bir başka ruble sökme anahtarıda zincirli bir parçası olan yarı ingiliz anahtarı yarı 15 cm lik bisiklet zincirinden oluşan bir alet. Bunuda dişlinizin büyük yaprağına takıp dişliyi jantın ters dönüş yönünde kuvvetlice çevirmenizle oluyor. Ama tek kullanımlık bir olay için 15 - 25 lira arası bir fiyatı pahalı geliyor.

Yani güzel kardeşim sürekli ruble söküp takmak istersen ruble sökme anahtarını al. Yoksa bisikletçi söksün para bile verme.

Ama bir bisikletçinin elinde ruble sökme anahtarı, zincir sökme anahtarı, aynakaol sökme anahtarı olmalıdır bence. Bunlar pahalı ürünler değil ama olmadımı olmuyor işte. Eve uzağım şimdi, yoksa fotoğraf eklerdim.

Kolay gelsin..

3. guven.s

guven.s Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    " alıntıdır " yazmayı unutmuşsunuz sanırım :D rubleyi söktüm azıcık güç harcamak gerekiyormuş:D

4. Göksel KARTAL

Göksel KARTAL Yeni Üye

Seviye:
    nasıl sötün birader ya ben sökemedim :) daha doğrusu biraz baktım ama anlamadım birşey lastiklerin yerini değiştirdim bende :p

5. Kadir Celik

Kadir Celik Yeni Üye

ruble anahtarı gerekiyor sökmek için