Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rubena Flash yardım

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Turhan Atakan tarafından paylaşıldı.

1. Turhan Atakan

Turhan Atakan Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşlar bisikletime rubena flash 1.75 alıcam ama kafam
    karıştı.Netteki fiyatlara bakıyorum 15tl ye de var 30tl civarı olanlar da var.Aralarındaki fark nedir anlamadım.Ucuz olanın reflektörü ve üzerinde marka yazıları yok sanırım.Yazılar olmadan çok sade ve şekilsiz duruyor.Bu lastiği kullanan varsa yardımcı olabilir mi???

2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    rubena nin kendi sitesinden bakabilirsin simdi mobilom link veremeyeceim ama bazilari v66 bazilari baska.model galiba

3. Ramazan Gürel

Ramazan Gürel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    yıllarca kullanmak istiyorsan bence maxxis al :)

4. Ozan Duran

Ozan Duran Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Reflektörsüz Rubena Flash kullandım, performansından memnundum ama sürekli patlaması yüzünden değiştirdim.
    İlla Rubena Flash alacaksanız patlak korumalı olanından alın. Öyle bir modeli olduğunu duydum ama var mı bilmiyorum.

Edit: http://www.rubenatires.com/v66-flash/ sitesinden bakınca sizin de bahsettiğiniz fiyat farkının patlak koruması ve reflektörden kaynaklandığı görülüyor.
    Kısaltmaları APS & RS şeklinde. Kesinlikle ucuz diye korumasız olanı almayın. Sonra sıkıntı çekersiniz.

5. meseduzu

meseduzu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben 4tane aldım bunlardan sağlam bir çift çıkata bildim taktım bombe ve balon yapıyor o lastikler tavsiye etmem al adamgibi lastik kafan rahat olsun

6. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Eğer kullanırken başına dert almak istemiyorsan Rubena marka lastik alma. Ben hayatımda bu kadar kolay patlayan bir lastik görmedim çünkü. Bence baştan biraz fazla para ver sonradan üzülme. Bisiklet lastiği alacaksan Schwalbe'den şaşma derim, o olmadı Maxxis'de olabilir.

7. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    rubena Flash var bende 1.5 lik 80 psi 25 tl ye aldım adedini sanırım biraz pahalı aldim. bence 1.5 lik al asfaltta gitmek istiyorsan 1. 75 fazla performans vermeyebilir kalın çünkü yanlız bisiklete takarken epey zorlandim sanki lastik küçük iki tane plastik levyelerden kırdım ama sonunda taktım patlarsa nasıl çıkaracam bilemiyorum yama takımı da almıştım