Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rubena 700x53 sorunsalı - claud butler oxford

Konu, 'Tekerlekler' kısmında samet akkaya tarafından paylaşıldı.

1. samet akkaya

samet akkaya Aktif Üye

Adı:
    Samet Akkaya
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

Bisikleti aldığım günden bu yana 1000 km üstü pedal çevirdim yani gittiğim yollar sürekli düz yollar olmadı taşlı yollarda da sürdüm .

2 defa lastik patlattım ve bunlardada iç lastikleri değiştim . Hikaye şu kidaha dün bisikletime bindim mutlu mesut aldım fotoğraf makinamı çekim yapmaya gidiyordum yolun 5. kmsinde arka lastik indi hava vurup tekrar devam ettim tekrarn indi.

Eve geldiğimde tamir ettim yama yaptım arka lastik de ufak bir yarık tespit ettim tekrar yamadım şişirdim 1 saat sonra hava tamamen inmişti.

Bir lastik tavsiyesi istiyorum korkmadan kullanabileceğim . Bisikletimden çokda memnunum değişmek de işime gelmiyor .

Yani kullandığınız lastik deneyimleirni okudum forumda ama sana şu gider tarzında bir tavsiye işimi görebilir .

Herkese bol pedallar iyi forumlar .

Bakındığım lastikler arasında btwin ; Lastik Grubu - 700x35C Adventure Bisiklet Dış Lastiği Nasıldır sizce

2. GCSüzgün

GCSüzgün Aktif Üye

Adı:
    Görkem Can Süzgün
    Seviye:
    Kullandığım en başarılı lastikler arasında,kesinlikle tavsiye ederim. Bir de koruyucu şerit takarsanız, lastik ölene kadar patlamaz. Yol tutuşu, ıslak-kuru, iki ortamda da çok iyi.

samet akkaya bunu beğendi.
  3. samet akkaya

samet akkaya Aktif Üye

Adı:
    Samet Akkaya
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  4. bianchircx229

bianchircx229 Under my peni. november pasha :)

Adı:
    Aytaç
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Ruben Flash Thorn en sert dikeni bile kırıyor test ettim onayladım ve burada kim lastik konusu açtıysa tavsiye ettim.

mariokaldato ve 1967chevy bunu beğendi.