Rubena 26x2.10 & continental explorer 2.1

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Merhaba abilerim ablalarım bugün kayışdağı ormanında bisiklet sürdüm ve lastiklerimin yetersiz olduğunu fark ettim (2 frenede az basmama rağmen sürekli kayıyordu ve yolda giderken gidonu çevirdiğimde lastikler kayıyordu.Ama ben buna rağmen yaklaşık 10metre uzunluğunda bir tepeden inmeye karar verdim inmek bayağı bir zevkliydi yani sürekli olarak kayışdağına gitmeyi düşünüyorum (haftada 1-2 kere) ve bu ormanda kullanmak için lastik arıyorum.Aslında aklımda tanesi 25 tlye satılan dişli ama markası pek bilinmeyen lastik almak vardı ama bir abimin tavsiyesiyle 2 çift parasını 1çift lastiğe vermeye karar verdim.Biraz araştırma yaptım şu 2 lastiği buldum:
1- (link)
2- (link)
sizce hangisini almalıyım,veya çiftine enfazla 45 lira vererek alabileceğim aynı veya daha üst seviyede lastik önerebilirmisiniz? (CST marka hariç)

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Rubena marka lastik kesinlikle ama kesinlikle önermem. CST bile Rubena'dan çok daha iyi bir lastiktir. Eğer bütçeni tek lastik için 50 TL dolayına çıkartabilirsen Schwalbe Black Jack öneririm, gerek yol tutuş, gerekse performans ve sağlamlık olarak mükemmel bir lastiktir Schwalbe.

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
@Gokalp Gokmenler

Söylediğin lastiği araştırdımda istanbulda satan yer yok gibi 1-2 tane bisikletçinin sitesine giremedim.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Umut Kılınç37

İyi araştıramamışsın. Sirkeci'de en az birkaç dükkanda satılıyordur, örneğin Aslı Bisiklete bakabilirsin. Schwalbe Black Jack piyasada en çok bulunan lastiklerden bir tanesidir.

• Beğen
Tepkiler: Umut Kılınç37