Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rst Omega Combo

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Onur Dokmetas tarafından paylaşıldı.

1. Onur Dokmetas

Onur Dokmetas Aktif Üye

Seviye:
    Mrb arkadaşlar elimde rst omega combo var kulanan varmı nasıl bir masa, hangi sınıf birde nekadarda uğraşşsamda 120 mm en fazla 95 mm sini kulanabildim, endru için uygunmu, kaç mm lik disk kaldırır. Bu masayı salcano ng10da görmüştüm .Tesekürler

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    RST Omega Combo, fiyatına göre performansı tatmin edici bir maşa. Dibe vurduramamanın nedeni kilon olabilir diye düşünüyorum. Çünkü maşa yaylı, ve içindeki yayların senin ağırlık sınıfına uygun yaylar olmama ihtimali var. (Bu işi çok daha ciddiye alan üreticiler, kullanıcıların ağırlık sınıflarına uygun yaylar üretip satıyorlar. Bunları da renk kodladıyla belirtiyorlar. Örneğin 60-70 Kg. arası mavi yay, 70-80 Kg. arası kırmızı yay diye... [renkleri öylesine söyledim])
    Enduro için uygunluğu, senin ne kadar zorlayacağına bağlı aslında. Ancak XC kullanımda da zaman içerisinde boşluk yaptığına şahit oldum kullanan arkadaşlardan.
    Disk kullanımı için ise maalesef herhangi bir yerde detaylı bilgi bulamadım. Ancak 30 mm. iç borularla sanıorum ki 180 mm.lik rotorlarla sorun yaşamassın... Daha büyüğüne de gerek var mı? O da kullanıcı tercihi tabi ki...
    Kendi web sitelerinden bilgi için BURAYA tıklayınız...

ersung1 ve Onur Dokmetas bunu beğendi.