Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rst modifiyesi

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Fırat Ayanyan tarafından paylaşıldı.

1. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Herkese slm benim 2007 voltage ın rst amortisörün serliğini bir işe yaramadığını herkes bilir ve de boşu boşuna ağarlık yapar ben buna bi çözüm buldum kendimce ve bunu sizle paylaşmak istedim amortisörün sağ bacağını açtım yayını çıkardım sonra kaptıp deneme sürüşüne çıktım yumuyumuşacık oldu gerçekten bu hali süper oldu herkese öneririm yolda hiç bi tümseği çukuru hisetmiyorum ama aklıma bi soru takıldı bu durum uzun sürede sorun yaratırmı yani bir bacak yaylı bir bacak boş BU arada 130 grmlık bi hafifleme sağladım şu şu anda bisikletim değişen lastik içlastik arka artırıcı ve bir iki parça ile ile 13,5 falan kiloya düştü oda bana yeter ;) 150 200 ytl lik bi harcama ile 12.8 kg olur :D yani tahmini kesin değil

2. Onur Dokmetas

Onur Dokmetas Aktif Üye

Seviye:
    kullanılan maşa ne sadece yaylı mı yoksa diger taraftada hidrolik tepkimemi var tek tarafı sadece yaylı kullanırsan iç bacakları saran burçlar boşluk yapabilir kısa süre sonra dj için yumusak amörtisör nekadar iyi bilemiyecegim kullanıcı zevki bisikleti hafifletmek yerine masayı suntour duro yada marzocchi dj al daha iyi bence....

Fırat Ayanyan bunu beğendi.
  3. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    haraket nadir yaparım çoğu zaman ulaşım amaçlı kulanıyoorum ama yayı tekrar takmayı düşünüyorum çok yoruyo insanı teşekür ederim kusura bakmayın boşuna kalabalık yaptım bu arada amortisör sadece yaylı