Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rst fİrst aİr maŞa yardim

Konu, 'Süspansiyon' kısmında aykutseker tarafından paylaşıldı.

1. aykutseker

aykutseker Üye

Seviye:
    Rst first air30 maşa alalı 2 gün oluyor ama maşa normaline göre baya sert ayarları tam ama bisikletçime sordum pistonların keçelerin alışması gerekiyor dedi lütfen siz uzmanlardan yardım :)

2. aykutseker

aykutseker Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Lütfen yardım yorum bu maşa daha tepkili hale zamanla gelirmi yoksa böle sert mi kalır

3. Gencay ŞİMŞİR

Gencay ŞİMŞİR Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Selamlar,ben de rst first air kullanıyorum hatta sizin gibi yeni aldım :) aldığımda hava basıncı ayarlarını rebound ayarlarını yaptık, 76 kiloyum 80 psi hava bastım, maşanızın sert olmasının nedeni büyük ihtimalle hava miktarıdır :)

4. onurcan tokuş

onurcan tokuş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Piston veya keçe alışması diye bir durum olmaz. Hava basınçlarını kontrol edip kilonuza uygun havayı basın sorun düzelecektir. Eğer sorun yine devam ederse maşanın iç-dış bacak yağını garanti kapsamında kontrol ettirin. RST maşaların çoğunda alındığı günden bakım isteyenleri gördüm. Kolay gelsin

5. aykutseker

aykutseker Üye

Seviye:
    teşekkürler cevaplarınız için ben 70 kiloyum hava basıncı ne kadar olmalı birde reboundu ne ayarda kullanmalıyım hızlı sekmesi için arkadaşlar:)

6. aykutseker

aykutseker Üye

Seviye:
    birde havalı maşalar böyle çok hızlı çalışıyor ben bi yerden geçerken hiç yokmuş gibi maşa sanki arkadaşlar rahatsız ediyorum ilk kez havalı maşa kullanıyorumda bu kadar tepkisiz olması hava miktarından başka rebounddanda olabilirmi onu artı mı eksimi yapmalıyım