Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi RS Tora U-Turn / SRAM x7 arka / SRAM attack vites kolu/ Shimano Alivio vites kolları

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Can Ateşgüneş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Can Ateşgüneş

Can Ateşgüneş Yeni Üye

Seviye:
    130-85 mm arası ayarlanabilen yaylı/hidrolik, kilitlemeli, sertlik ayarlı ve rebaund (çıkış hızı) ayarlı dağ bisikleti maşası. XC-All Mountain kullanımına uygun, oldukça sağlam bir modeldir. Ufak kozmetik kusurlar dışında çalışmasında hiçbir problem yoktur, sadece şehiriçinde kullanılmıştır ve araziye çıkılmamıştır. Hiçbir yerinden sızdırması yoktur ve yağ gibi çalışmaktadır. İsteyen gelip halı testine tabi tutabilir.
    Ağırlığı: 2400 gr
    Kumanda borusu 18 cm ye kesilmiştir, S ve M size kadroların çoğuna uyar. Takacağınız kadronun alın borusunu ölçünüz.
    Türkiye satış fiyatı (200 euro) 450 liradan fazladır. Hemen satılması için bu fiyatı yazıyorum. Fiyatı 220TL Pazarlığa açığım.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Aldığım bisikletin üzerinden söktüğüm medium cage X7 arka değiştirici tamamen çiziksizdir ve kullanılmamıştır. Türkiye satış fiyatı 120 liradır, 40 lira altına veriyorum: Fiyatı 80 TL

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Yeni aldığım bisikletten söktüğüm Sram Attack 9lu arka vites kolu hiç kullanılmamıştır, çiziksizdir. Sıfır fiyatının oldukça altına veriyorum. Fiyatı 35 TL

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Shimano Alivio orta seviye 8li vites kolları. Oldukça temiz durumda ve tıkır tıkır çalışmaktadırlar. Fiyatı: 35 TL

[​IMG] [​IMG]

2. Can Ateşgüneş

Can Ateşgüneş Yeni Üye

Seviye:
    RS Tora ve Shimano Alivio vites kolları için ilan günceldir. Diğer parçalar satılmıştır.

3. Can Ateşgüneş

Can Ateşgüneş Yeni Üye

Seviye:
    Sram Attack (sadece Shimano uyumlu) arka vites kolu ve Alivio vites kolları için ilan günceldir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.