rs recon lu hidrolik frenli geotech ascent nerden nereye

Scudo

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Kaan Bayhan

valla daha asabiliğini göremedim araziye cıkma fırsatım olmadı aldıgımdan beri:S

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@Yunus YILMAZ

cok saolun ama maşa epicon deil rock shox recon race

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Bisikletiniz güzel olmuş.Maşa hoşuma gitti.Güle güle kullanın.Hayırlı olsun...

• Beğen
Tepkiler: Alkan Koç

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
@berat cansız

şu an olmadı ama maşa ve hidrolikden önce kendim tartıya cıkdım 84 kilo geldim bisiklet ile 97.4 gelmiştim yani 13.4 die hesaplamıstım ama bugun tartının bozuk oldugunu anladım bisikletcide tarttırdım top. hidrolik ve maşadan 1.3 kg kazanmama ragmen 14.7 geldi önceden bi yorumunuzda ascent kadronun cok agır oldugunu sölemiştiniz deltaya gidip tarttırdım bos kadroyu 1650 gr geldi aslında alu kadrolara göre cokda aşırı bir agırlık yok ama benim anlamadıgım bir olayda jant+hidrolik+maşa değiştim ben bu bisiklette sitesinde 13.5 kg yazıyor benim deiştirdigim parcalar aynı alette tarttık parcaları toplam 1.7 kg kazanmıs olmam lazım jant:400 gr maşa:900 gr fren ve rotor:400 gr ama şu an bisiklet 14,7kg geliyor bilmiyorum bu mesajımı okuyan arkadaslar ne diycek:S

• Beğen
Tepkiler: berat cansız

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
bu arada şimdi bisiklet böle kullanıcam 1 sene içinde allah izin verirse askere gidicem geldikden sonra iyi bir kadro ve şimdinin slx ayarında komple vites sistemi alıcam (yaklasık 2.5 seneden bahsediyoruz o zamana slx tarih olabilir)
ve bisikletim son haline ulaşmış olucak bazıları diycekki belkide bisikleti bu şekil toplamak zarar ama o parayı tek seferde vermek var birde parca parca kendi emeklerinle ve tamamen kendi zevkine göre toplamak var

• Beğen
Tepkiler: Mansur KHASSANOV
Tepki
17
ben sıfır halınden sadece ayaklıgı cıkartmıstım kendım elımle tarttım 14.7 geldı.ayaklıgı cıkartmasak en az 15.... neden 13.5 yazıyorlar sıtelerıne sacmalık tamamen
demek kı delta bısıklete guvenıp gıdende suç !

AHMET67

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Amoeba
bisiklet olsunda nasıl olursa olsun hepsi bir başka güzel senin bisikletin de güzel olmuş hayırlı günlerde kullan

• Beğen

AHMET67

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Amoeba
@berat cansız

bir sorsaydınız nasıl 13,5 kg geliyor bir ispat etseler nereleriyle tartıpda ilan veriyorlar anlamıyorum bu bisiklet hafiflik olma konusunu herkes ihlal ediyor kime güvenecegimizi şaşırdık bisiklet dükanına giderken birer kantar götürelim yanımızda belki kızarırlar da dogrusunu yazarlar

• Beğen