RR3 MTB ayakkabısı b'Twin hakkında ne dersiniz?

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar spd teknolojisine geçmek isteyen amatörlerdenim :D decathlon da bu ayakkabı indirime girmiş sizce alınırmı nedir kalitelimidir kullanan varmıdır forumda ?

link = (link)

Scudo

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
Bende şuan bu ayakkabıyı ((link)) kullanıyorum su geçirmez özelliğinden dolayı aldım spd ye geçmek istiyorum bundan dolayı ayakkabı bakıyorum.

Tepki
9
Bisiklet
Merida
Gidip yerinde denedim ve gördüm ki, pazarda 30 liraya satılabilecek kalitede bir ayakkabıya kal takmak için yuva açmışlar ve bisiklet ayakkabısı diye satıyorlar. Tabi bu bana göre. Ayakkabıyı bir kez alırsın ve yıllarca kullanırsın. Decathlon diğer markalarda sa bazen güzel indirim yapıyor. 1-2 ay önce shimanonun MTB ayakkabısını 140 civarında bir rakama aldım ankaradan, benim tavsiyem biraz daha araştırmaya devam et ve bu arada biraz daha para biriktir

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
tamam hocam teşekkürler :) elimde bir fotoğraf makinesi var onu elden çıkarabilsem bisikletimi ve kendimi donatacağım da malum öğrenci olunca hele ki gurbette biraz yavaş yavaş birikiyor para :)

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
Decathlon'da Fransızların çöpleri satılıyor resmen ortalama düzgün bir bisiklet ayakkabısı 250-300 tl arası genelde specialized marka oluyor böyle bir ayakkabı alırsan senelerce kullanırsın btwin alırsan maksimum 1 sene veriyorum

• Beğen
Tepkiler: YILMAZ Doğucan

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@YILMAZ Doğucan

öğrenci butcesıyle alınabılecek guzel bır ayakkabı..öğrenci için ideal ve bunun fıyatı 100 liraydı biara.şimdi fiyatıda gayet makul.kullanıyorum memnunum saygılar kardesım.

• Beğen

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Şu an seri sonu olarak listeleniyor. Fiyatı 49,95'e düşmüş.

(link)

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
fiyatı uygun geldi bana almayı düşünüyorum spd kullanmıyorum zaten kalitelimidir kullanan var mı önerir misiniz?

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Corratec
Bu ayakkabının altında kal yeri olmasın fiyatı 30'dan yukarı olmaz.Bi kal yuvası yapıyolar fiyatlar tavan,kilitli pedalda kullanılacak ayakkabının tabanının sert olması gerekir.Bunun ki yumuşacık duruyo :) Merlincycles'a bi bakın derim.

• Beğen

YILMAZ Doğucan

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
YILMAZ DOĞUCAN
Bisiklet
Sedona
Teşekkür ederim bilgileriniz için

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Hafta sonu gidip inceledim. Ayakkabının tabanını elinizle bile esnetebiliyorsunuz.
50 Lira'ya SPD'nin nasıl bir şey olduğunu görmek isteyenler için kullanışlı olabilir. Ya da performans aramayıp ayağının pedaldan kaymasını engellemek isteyenler için...

• Beğen