Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı royal marka 21 vite shımano bısıklet

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında expectationstar tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. expectationstar

expectationstar Yeni Üye

mrb ben bursadan umut yıldız ıkı adet kullanmadıgım bısıkletlerım var satmak ıstıyorum royal marka 21 vıtes shımano km saatı var ustunde bıde bayan ıcın olanı var 18 vites shımano 21 e 70 ytl 18 vitese 60 ytl ıstıyorum 0532 2006447 arayanlara yardım cı olurum[​IMG]

2. qeqeqe

qeqeqe Kıdemli Üye

Seviye:
    Resim ve daha ayrıntılı ozelliklerini koymazsanız ilanınız yoneticiler tarafından kitlenir :)

3. expectationstar

expectationstar Yeni Üye

valla daha fazla ozellıgı derken ben modıfıyecıyım motorum vardı sattım bısıkletlerıde satıyorum ama resımını koydum dag bısıkletı ama 21 vıtes 100gs shımano vıtes sıstemı km saatı var ustunde kornası var sulugu cantası herseyı var cantları bıraz paslanmıs durumda dusunenlere gayet hesaplı verıcem

4. zamora

zamora Yeni Üye

MErhaba expectationstar arkadaşım bendede bunun yeşil siyahı vardı fakat ben boyattım senden bir isteğim olucak inşallah şu kardeşini kırmazsın bana .. bisiklet kasrosunun önünde olan royal logosu var ya onun düzgün bir şeklde olan resmini çekersen çok minnettar olurum ssana çünkü bisikleti boyattım ben kadroyu şmdi o logodan yeniden çizicem ve çıkartma yapıp bisiklete yapıştırıcam umarım bunu yaparsın haberlerini bekliycem (. teşekkürler..

bu arada internette royal marka bisikletlere yer verilmemiş böyle klasikleri unutmamamak gerekir.. arkadaşlar burdan yetkililere sesleniyorum .. (.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.