Rott8

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

Elektrikli bisiklet donanımı, yerli tasarım . Kullanma fırsatı bulan oldu mu?

Scudo

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/03361/Typhoon_3361355c.jpg

Yol bisikleti bu da elektrikli ve hiç belli olmuyor :)

tolsen92

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar,Bu soru sorulmuş ama belki gözden kaçmıştır.Rott8 bisiklet elektrik dönüşüm kiti kullanan var mı hiç yada benzer bir sistem.İstediğim şey sadece yokuşlarda istediğim zaman çalışacak bir motor

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@tolsen92
Kullanan forum üyesi yok anladığım kadarı ile... ancak mektepten bir arkadaşım projede çalışmıştı ki bisiklet ve motor kullanan biridir... onun yorumu: "bisiklete binmeyi çok eylenceli hale getiriyor" idi... ancak görsel anlamda sistem fazla iri görünüyor. Motor kabul edilebilir desek bile pil ve kontrol birimleri kaba geliyor gözüme...
Birileri alıp kullanana kadar bekliycez...

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
@aknorl
ancak mektepten bir arkadaşım projede çalışmıştı ki bisiklet ve motor kullanan biridir... onun yorumu: "bisiklete binmeyi çok eylenceli hale getiriyor" idi.

eğer çalışan arkadaş "eylenceli" demiş ise,ben o projeye negatif ön yargı ile bakarım.

(link)

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eylence anlayışlarımız farklı olabilir ama en azından pozitif bir şeyin ifadesidir bu. Negatif ön yargı oluşturuyorsa sizde söyleyecek söz yok.

Tepki
3
İsim
Can
Bisiklet
b'Twin
Sorunuzun üzerinden Çok zaman geçmiş ama yeni üye oldum,2 yıldan fazla süredir 500 w lık rott8 kullanıyorum.Çok memnunum,dilerseniz tecrubelerimi paylaşabilirim.

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.119
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu dönüşüm kitlerine vereceğim parayla bisikletin başka yerlerine harcarım, çok daha keyifle binerim.

Tepki
3
İsim
Can
Bisiklet
b'Twin
Haklısınız biraz maliyetliler ama inanın keyifli oluyor,kondisyonlu da olsanız yolu seçebilmek güzel.Tamamen ben kendimle ilgili durumu anlatayım,halkalıda hemen her yerde yokuşlar var uzun kmler yapıp, bisikletle gitmek istemediğim yerlere gidebilmek için o yokuşları çıkmak gerekiyor, eskiden alternatif güzergah ararken şimdi inadına yokuşa sürüyorum..

gozertan

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Trek
Elexabisiklet Bakırköy'de açıldı, kendilerinden konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz:

(link)

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım