Rotorlar + Maşalar + Jant Setleri / SAMSUN

Tepki
8
Rockshox Recon Silver TK 100 mm çalışma mesafesine sahip olan maşa 2150 gram olup gidondan kilitlemeli ve rebound ayarlıdır.Yaylı sistemdir. Çalışmasında problem olmayıp 29er bisiklete geçtiğim için satılıktır. İSTEDİĞİM FİYAT 250 TL

Rockshox Reba Race maşam yine 100 mm çalışma mesafesine sahip olup gidondan kilitlemesi ve rebound ayarı bulunmaktadır. Havalı sistem olup 1650 gram gelmektedir. 29er bisiklete geçtiğimden satıyorum. İSTEDİĞİM FİYAT 500 TL

Shimano MT-66 Jant seti. Jantlar bilyeli göbeğe sahip olup center lock rotor bağlantısı bulunmaktadır. Tubeless çemberli bu jant seti 1850 gr gelmektedir. İSTEDİĞM FİYAT 400 tl.

Rockrider 8.1 üzerinden çıkan jant seti. Ağırlığını tam olarak bilemiyorum fakat 2000grın üzerinde olduğunu düşünüyorum. 6 vida rotor uyumlu olup istediğim fiyat 175 tldir.

Avid HS1 rotor. Çifti için istediğim fiyat 60 tl.

Schwalbe Marathon 26*2.00 dış lastik. Yol lastiği oluklarından km yaptıkça arazi lastikleri gibi eskimiyor. 1500-2000 arası yolu vardır. Çifti için istediğim fiyat 120 tl.

Toplu alımlarda indirim yapılabilir. Kargoyu alıcı karşılar. PTT ile kapıda ödeme ile gönderilebilir.(PTT hesabım yok 12tl masrafın da alıcı tarafından karşılanması gerekmektedir.)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo
Tepki
41
İsim
SERHAT
Bisiklet
Pinarello
rotorlar centerlock mu teki 6 vida görünüyor özelden yazarsanız sevinirm teşekkürler.

Tepki
19
Bisiklet
Scott
hs1 rotorlar 160mm ve 6 vida sanırım özelden mesaj atarsanız sevinirim

Tepki
8
rotorlar ve recon maşa satılmıştır.
Kalan Ürünler:
Rockshox Reba Maşa 500tl
Schwalbe Marathon Lastikler 120tl