Rotamızı Antalya'ya Çevirdik...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba Arkadaşlar.

Şu anda , yayın ve basın kuruluşları ile ilgili çalışmalar Antalya'da devam ediyor. Sanıyorum, sizlerin Antalya'ya ziyaretleri burada biraz ses getirecek gibi.

İspanyol Patric'te Kevser ve Erkut'tan aldığım bilgilere göre, Yarın yani Cuma günü Antalya'da olacakmış. Artık onu da aramıza alır, bir gövde gösterisi yaparız.

Kevser ve Erkut'cum, Patrick'ten yeni mail geldimi, kaçta Antalya'da olacakmış. Haber alırsanız, bildirinde, Antalya, kazan bizler kepçe olmayalım, Patrick'i ararken. :D

Heberlerinizi bekliyorum.

Şu an itibariyle güneş pırıl pırıl sadece beyaz bulutlar toplanmaya başladı. Hakkımızda hayırlısı diyelim.

Görüşmek üzere.

Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Ender Alıcıoğlu

Ay Ender Abi sorma yaw. Ben de bugün çok az uyuyabildim. Heyecandan o tarafa dön bu tarafa dön. Sürekli uyandım. Ayyy daha çantamı hazırlamadım. Gidiyim de işlerimi hallediyim. Akşam da Erk beni almaya gelecek, burdan beraber geçicez Aşti'ye.

Abi bu arada iki e-postamı da kontrol ettim. Patrick'den haber yok. Sanırım e-postalarını kontrol edemedi. İnşallah yakın zamanda cevap alabiliriz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hoş bir geziyi olacaga benziyor zaten KevSerSeri'nin yaptığı bir organizasyonda hata beklemiyorum.Herkse iyi eğlenceler dilerim (KevSerSeri aman dikkat düşme)Gezi sonunda bol bol fotoğraf getirmeyi unutmayın.Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Bu akşam yola çıkıp, Antalya'ya gelecek arkadaşlarıma iyi yolculuklar diliyorum.
Sabah en geç 7.30 da garajda olacağım. Otobüsünüz erken filan inerse, aman ayrılmayın bekleyin. Cep telefonum kevser'de var. Erken gelirseniz arayabilirsiniz. Bende gelişimi hızlandırıım.
Hava durumu şu anda çok güzel. Yağmur bulutları pek gözükmüyor.
sabah görüşmek üzere.
Sevgi ve selamlarımla.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@Ender Alıcıoğlu
Ender Abi içindeki heyacan ve mutluluğu şuan hissedebiliyorum. Ne mutlu size. Ne güzel arkadaşlarla gezeceksiniz. Hepsine benden selamlar... İyi vakit geçirmeniz dileği ile.

Sevgiler...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Saat sayıyoruz şuan itibari ile
Kazasız belasız gelirler inşallah...

saat şuan 22:42
7:30 da burdalar inşallaaaah :)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Ewtt Kewser, Erkut, Emre ve İsmaili az önce otobüse bindirdim ve Antalya'ya doğru yola çıktılar sabaha ordalar inşallah :)

Ben ve İlker bey'de yarın saat 22,30'da otobüse binicez ve inşallah cumartesi sabahı 06,30'da Antalyada olucaz :D

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Ohooo habersiz bırakıyosunuz bizi olmaz ki ama bende dedim şimdi uyandım hemen bakayım bi kimse bişey yazmışmı ama nerdee :(

Bu ara burda kar yağıyo ve heryer bembeyaz :D

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Of of of yazılanlara şöyle bir baktımda süper bir gezi olacağa benziyor. Bir gün inşallah İstanbul grubu olarak bizlerde Antalya'da Ender Abi ile pedallama zevkine nail oluruz. :p Bu arada Kevser ve diğer Ankara'lı bisiklet severler birlikte pedallamaya İstanbul'a da bekleriz efendim. :) Bol bol fotoğraf çekin, zevkle pedallayın.

Sevgiler

MFG(+)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@Fatih - MFG(+)

Yaza kewserle istanbula gelmeyi planlıoyoruz ben zaten gelicemde kewserde gelirim dio zaten inş. bi aksilik olmazda yine ankarayı toplar geliriz :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba.

Sabah erkenden Ercan, Ben yola düştük, garaja doğru.Gititğimizde garajda 2 tane bizden olabilecek bisiklet gördük. Demek erken gelen olmuş ama o sırada Bizim Ankara ekibini getiren Otobüs yanaştı. Tabi arabada biri el sallayıp duruyordu. Kevseri hemen tanıdım. O güleç yüzüyle bizlere geldik diye neşe içinde bakarken, Adana'dan gelen Orhan bizi buldu,arkasından Konya'dan gelen Sercanda geldi. Ankara 'danda, Kevser,Erkut, Emre ve İsmail geldiler. Sanki hepsiyle senelerden beridir tanışıyor gibiyiz. Antalya ekibindende Ertan bey , Murat' ta garaja geldiler, bisikletli olarak. Gökhan hocamda işine gideceği için arabasıyla gelmiş. Bizler hemen pansiyona gidip eşyaları bıraktık ve kapalı ,bulutlu bir havada yollara düştük, az önce eve geldim. Üstümden akan sudan dolayı içeri uzun müddet giremedim. Misafir kardeşlerimde pansiyona, kurumaya duş almaya ve dinlenmeye gittiler.
Şansımıza hava sağnak yağışlı ama, üşüyene kadar acayip şehir içi turları attık.
Herkes dışardan bize şaşkın bakışlarla bakıyordu. Tek dileğimiz şu havanın açıpta daha neşeli geziler yapabilmek.

@Fatih-MFG

Fatihcim merhaba

Başımız üstünde yeriniz var. Her zaman Antalya'ya davetlimsiniz. Belki Ankara ekibiyle fazla pedallama olanağı bulamayacağız, ama sohbetler bile süper oluyor ve olacak. Ama sizlere tavsiyem iyi havalarda gelin.
Burda sağnak yağış kötü, eğer yağmasaydı, süper gezecektik. Bu gün az öncesine kadar sağnak yağışta gezdik ama, pilimiz bitti ve üşümeye başladık. Onun için iyi havalarda gelmeniz, çok daha zevkli anılarla dönmenize vesile olur.
Selamlar sevgiler.
Görüşmek üzere, hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: bedo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@trinitrotoluen

MesutCum merhaba
şu vakte kadar sağnak yağış altında şehir içi gezdik şimdi herkes kalacağı yere gitti, herkes sağ ve esen. Senin ve ilker'in gelmesini bekliyoruz. Gelirken güneşli hava getirmeyide unutma.
Selamlar, sevgiler.
Hoşçakal.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Aranızda olmayı planlıyordum ancak bazı şahsi işlerimden dolayı gelemedim. fotoğraflarınıza ve yazdıklarınıza bakarak teselli olmaya çalışacağım.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
bende şöyle özetleyeyim...

sabah erkenden alarmı kurmadan kalktım 1 de yatmama rağmen :)
Ender abim le buluştuk ve otogarda hepberaber karşıladık...
hepsi eksiksiz kazasız belasız geldiler :)

ufak bir şehir içi turu attık mecburiyetten :( ve cep telefonum ile kkartlarım hariç herşey ıslandı :rolleyes:

ama herşey buna değer iyiki geldiler çok güzel muhabbetlerimiz oluyor ve Ankara ekibini çok sevdik hepimiz de...

Ender abimin dediği gibi havalara bağlı olarak plan yapın buraya gelmeyi düşünüyorsanız... Yoksa bol muhabbetli az pedallı olur :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Bu gün İlker ve Mesut'la da tanıştık. Çok soğuk ama yağmursuz bir havada , çok zevkli bir gezi yaptık.
Akşamüstüde Yavuzla tanıştık, birtek büyük yavuz kaldı, o direk otele geçtiği için onuda yarın tanıyacağız.
Sizleri, hepinizi tanıdığımıza çok memnunuz, iyiki geldiniz, arkadaşlıklarımız perçinlendi.

Konya'dan Mesut Girgiç beye de, burdan selamlarımı gönderiyorum. Serkan vasıtasıyla gönderdiğin selamları aldım, teşekkürler. Keşke sizlerde gelebilseydiniz.

Resimlerde tabiki baya çoğaldı, ama gezmek , dolaşmak, güzel muhabbetler yüzünden, daha resimleri atamıyoruz. İlk firsatta dostluk fotoğraflarımızı sizlere sunarız.
Yarında güzel geçecek bir gezimiz var. hayırlısıyla.
Görüşmek üzere , hoşçakalın.

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Vallahi güzel olur. Sırf Kevser Hanım ve siz değil Ankaralı diğer dostların ve hatta Türkiye'nin dört bir yanındaki bisikletsever dostların başımız üstünde yeri var. Her zaman bekleriz. :p Ender Abi ve eşi için burada düzenlediğimiz tur hakikaten çok hoşuma giden unutamadığım bir tur olmuştu. İnşallah sizlerle de böyle güzel bir turun tekrarını yaşarız. Fakat bugün yağış nedeniyle yeterince gezememişsiniz. Bu nedenle böyle bir organizasyonu havaların ısınmaya başladığı bahar aylarında yapalım derim. (Nisan sonu -Mayıs başı gibi) Ya aslında hava iyi olmasada gönüllerin bir olması çok daha önemli bence. Gönüller bir olup hava da iyi oldu mu zaten tadından yenmiyor. Heheheheheh:D

Ender abicim nasihatını aldım.:p Oraları böyle havaların çok sıcak ve çok soğuk olmadığı bir zamanda sizlerle ve tüm sevdiğim dostlarımla pedallamayı çok isterim. Bunun bir gün olacağına inanıyorum. Istanbul'dan herkese kucak dolusu sevgiler ve de selamlar.

MFG(+)

@trinitrotoluen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Evet arkadaşlar Antalya'lı bisikletseverlerin de belirttiği gibi sağ salim gidip geldik. Muhteşem sohbetler eşliğinde bastık pedalımıza öyle ki belleklerimizden hiç çıkmayacak...

Yakında fotolarla karşınızdayız...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Ender Alıcıoğlu

Selam gönderen ve alanlarınız bol olsun. Çok çok teşekkürler Ender Bey. Bu arada Selam götürüp getiren Sercan a da teşekkürler.. :)