Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rota belirleme yardımı lütfenn!!!!

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında fatih göçmez tarafından paylaşıldı.

1. fatih göçmez

fatih göçmez Yeni Üye

Merhaba Yaşam dolu insanlar siteye bugun ilk defa girdim ve sizlere hayran olmamak elde değil harıkasınız.
    yardım istediğim konuya girecek olursak istanbul sarıyer ilçesinde ikamet eden 5-6 tane 21 yaşlarında gençiz ve yalova kocaderede konaklayacağımız bir yazlığımız var kamp yaparak bandırmaya günde 60 km yakın yol ala ala gidebileğimizi var sayıyorum cunku bısıkletlerımız sizlere nazaran dandik 100 lirayı geçmiyecek kalıtede ve hepımız ogrencı oldugumuzdan gezi masrafını mınımum duzeye tasıyarak bir gezi yapma ıstıyoruz temmuz ayının baslarında
    SIZCE EN ZEVKLI GUVENLI ÇADIR KURABILECEGIMIZ GEZERKEN UGRAMAMIZ GEREKEN YERLER(GORULECEK YERLER) DAHİL Bİ ROTA PLANLAMASI NASIL OLURDU EGER SIZ GITSE IDINIZ?????
    TECRUBELERINIZI BIZ GENC NESILLERE AKTARMANIZ COK HARIKA BIR PAYLASIM OLUR
    TESEKKURLER....:)

2. fatih göçmez

fatih göçmez Yeni Üye

precipice abi Çok teşekkürler motive edici güven uyandıran gelecekte olmak ıstedıgım kendıyle barısık yasamayı seven bır kısılık oldugunuz cumlelerınıze yansıyan duygularınızdan hıssetmemek mumkun degıl kalpten cıktıgından herhal olucak dırek kalbe işliyor hıtabınız konuya işrakınız epey memnun etti beni içten tesekkurlerımı sunmak sıtıyorum oncelıkle gezılerınızı ınceledım hayran kaldım sonrasında yardım konusu actım ve bızzat sızden cevap gelmesı ayrı bı guzellık :)))
    bızde sarıyer de istinye ilçesınde ikamet edıyoruz.. :))))20 senelık fani ömrümü istinyede geçirdim fakat şuan öğrenim için ıspartada bulunuyorum halkla ilişkiler 2.sınıf oğrencısıyım :) yalovaya emınonu ıskelesı turyol vapurları ıle gecmeyı planlıyoruz dırek kocaderedekı yazlıgımıza kadar goturuyor.. ılk gun açılmak mahiyetınde yalova termal ılcesıne bı on suruş gerceklestırdıkten sonra ıkıncı gun esenkoy Armutluyu gecebılecegımızı umuyoruz yonlendırmıs oldugunuz guzergahı ınceledıgımızde sonra bı kamp alanı arıyacagız dandık degıl ama yetersız bısıkletlerımızı ve ham vucudumuzu goz onunde bulunduracak olursak:)))sonrakı gunlerdede artık tarıf ettıgınız yoldan 2.gunun tecrubesı ıle ılerleyecegız ıns. huzur ve mutluluk dolu arkadaslıgın ust sevıyede yasandıgı zevklı dakıkaları yasar bu genc omrumuzu evde sanal alemde heba etmemış olarak gecırecegımızı umuyorum cok tesekkur edıyorum.her zaman tecrubelerınıze talıbim efendım :))))