Roswheel kadro üstü çanta hakkında bilgisi olan

Cihan Şar

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Scott
Merhabalar, forumda ve internette aramalarıma rağmen bir bilgi bulamadım kullanan bir bilen duyan varsa :)
(link)kadroüstü çantadan almayı planlıyorum ancak kafama takılan bir nokta var acaba içerisine iç lastik,alyan,yama.. sığdırabilir miyiz?

Scudo

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
AliExpress, DealExtreme sitelerinden arayıp bulman çok kolay, on gün içinde geliyor zaten.

Eşim kullanıyor, biz 1.4 lt olanı aldık, içine ev araba anahtarları, ruhsat ve cüzdan, iç lastik, telefon ve yama takımı koyuyor...

Kısaca en çok 10 dolar olan bu çanta işin hhakkıyla yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: celikeren

Cihan Şar

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Scott
Satın alınacak yer problem değil gittigidiyor tarzı türk sitelerinde de satan çok var tabii ufak bir kar payına :) boyutları kafama takıldı sığar mı sığmaz mı bilemedim. sığar diyorsunuz siparişimi veriyorum o zaman teşekkürler ...

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Roswheel markasının çok fazla taklidi var, elinize alınca yada karşılaştırma şansınız olunca ancak anlıyorsunuz.
Dikkat etmenizi öneririm.

Cihan Şar

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Scott
Orijinal takıntım pek yoktur, zaten en fazla yağmurlu havada kumaşından ötürü üzebilir, yağmurlu havada sürüş yapmadığımdan sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum oldu da yağmur yağdı en kötü telefonu cebime koyar yoluma devam ederim :) kaldı ki benim bildiğim ürünü alabileceğim Dealextreme,AliExpress gibi siteler var bunlar da Çin menşeli en fazla '' çakma orijinal '' olur kanısındayım. Öte yandan Türkiye'de gittigidiyor,sahibinden gibi sitelerde satılan bu minvalde çoğu üründe oradan alınıp ufak bir kar marjına bize satılıyor(Hatta satıcıya stok sormakta fayda var, yoksa daha ürün elinde olmadan bizden siparişi alan satıcı ürünü oradan temin edip bize satmaya çalışıyor tabii bu zaman diliminde problemler oluşuyor ve fazladan para ödüyoruz.) henüz bir bisikletçide bu ürünü görmüşlüğüm yok.

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Ben kullanıyorum bu çantadan ama içerisine alyan takımı gibi ağırlık kat sayısını yüksek tutacak şeyler koymaktan kaçınıyorum. Çünkü benim bisikletin kadro üst borusu, profil olarak biraz ince dizayn edilmiş. Haliyle, bu çantaya doluşturacağım ağırlık, sarsıntılı bir yolculukta çantanın yalpalamasına yol açabiliyor. Gerçi sadece altlardan değil, önde gidon tarafından da sabitleme imkanı mevcut ancak dediğim gibi bir durum hep var.

Bahsettiğim kadro bölümü geniş/kalın tutulmuş ise bu tür bir sıkıntı olacağını pek sanmam ama yine de hazırlıklı olmanızda fayda var. :)

Tepki
3
Bisiklet
Carraro
@Cihan Şar
Ayrica istediklerinizin disinda ben icine buff dahi koyuyorum sundu bisikletten aldim

Tepki
20
İsim
emre zafer
Bisiklet
Bianchi
neresinden anlarız peki orjinal olup olmadığını bi damga falan var mı markayla ilgili?

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ebayden aldım ama sanırım orijinal değil. Neyseki çok vermemiştim :(

Fatih.acar

Forum Demirbaşı
Tepki
1.134
İsim
Fatih
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu çantayı nerde bulabiliriz?

Fatih.acar

Forum Demirbaşı
Tepki
1.134
İsim
Fatih
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Javerno turkiyede bulamaz mıyız?

omer07tr

Aktif Üye
Tepki
142
Ürünü yaklaşık 20 günde geldi.Orjinal ürün tavsiye ederim.Özellikle Üst kapaktaki şeffaf bölüm telefon için ideal.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Fatih.acar

omer07tr

Aktif Üye
Tepki
142
Bu üründe orjinal ve kullanışlı ,sıkıntı nakliyede bazen 2 ayı bulabiliyor.
(link)

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
2.el aldığım bisiklet ile şöyle bir Rosewheel kadro üstü çanta gelmişti.Ben kullanmıyorum.İşinizi görürse satabilirim.IMG_6692.JPG IMG_6693.JPG

Javerno

Üye
Tepki
41
İsim
Berkan
@By.frozen
(link) markası aynı.Fiyatı aliexpresse göre pahalı,o fiyata F/p olmaktan çıkıyor
@By.frozen Aliexpress hakkında şüpheleriniz varsa satıcıyı iyi seçtikten sonra 1 sıkıntı olmuyor. Benimde aldığım roswheel telefon çantası 1 aydan kısa sürede geldi.

• Beğen
Tepkiler: Fatih.acar