Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Roller ve gercek yolda gidilen km arasindaki fark.

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında kadir aşnaz tarafından paylaşıldı.

1. kadir aşnaz

kadir aşnaz Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar, 4 gun kadar once tacx1000 roller aldim ve tahmkm ettimdem dqhq kolay kullaninca pek rahatladim. Ekimde ayvalik-fethiye turu icin hazirlik yapiyorum ama aklima takilqj bir sey var ve nasil bir hesaplama yapacagimi kestiremiyorum.. Mesele su; normalde disarida bisiklet surerken aksamlari ortalama 50 km yolu gebermeden yapabiliyorum. Ama mesele roller oldugumde bunu tutturmak biraz mesele olmaya basliyor. Cunku rollerda pedal cevirmeyi biraktginiz anda tekerleklerin durmasi yalnizca birkac saniyeyi buluyor. Durum boyle oluncada gunluk yapmam gereken antreman zamanini hesaplayamiyorum.

Bu isn bir hesaplamasi varmidir acaba? Roller da yapilan su kadar km şuna esdegerdir vs gibi?

Yada ne bileyim kadans countrr gibi birseyler varmidir. En azindan kadan hesaplayayim..

Kisacasi nasil yapacagimi bilemed, apistim kaldim :)

2. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    Normal çevirme temponda.(Dışarıda nasıl çeviriyorsan.O sana kalmış 90-120 arası.O tempoda 1 saat 2 saat sür mesela.O da sana kalmış birşey.