Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Roller (Makara), Askılı tayt, Rüzgarlık

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Hikmet Ataman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hikmet Ataman

Hikmet Ataman Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar selamlar,
    Elimde işimden dolayı kullanmadığım 3 parça malzeme var. Bunları satmak istiyorum. Öncelikle 1,79 boyunda 72 kiloyum, tayt da rüzgarlık da bana tam. Tahminen 1,75-1,85 boy aralığına rahatça olur ikisi de. Telefonum 05068027499. Özel mesaj da olur.

Roller(Makara): 180 TL
    Arkadaşlar Roller'ın tam modeli Tacx T1200 Rollertrack'tır. 2 sene önce aldım fakat pek kullanamadım. Sanırım 5-6 ay kullanmışımdır, sonra taşındım, kullanmaya fırsatım olmadı. Bu roller normal modellerden daha geniş çaplı silindirlere sahip olduğu için daha az ses yapar ve hakimiyeti daha kolaydır. 110 mm yarıçaplı merdaneler üzerinde salon içi antrenmanlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca her türlü bisiklete de uygundur. Çok temizdir.

Askılı Tayt: 80 TL
    Tayt Biemme markadır. İtalya'dan almıştım. Sıfırdır! Profesyonel bir üründür. Kumaşı gerçekten çok kalitelidir. Resimlerden de görebileceğiniz gibi taytın yukarı doğru toplanmaması için paçalarının içinde silikon bir şerit vardır. Çekiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Pedi de çok kaitelidir.

Rüzgarlık: 80 TL
    Sportful markadır. İtalya'dan almıştım. Arkasında 3 cebi vardır. Kumaşı çok kalitelidir. İçi pamukludur. Etek ucu yukarı doğru toplanmaması için etek ucunun içinde silikon bir şerit vardır. Tam fermuarlıdır. 1-2 defa kullandım fakat hiçbir kusuru yoktur. Beğenmezseniz geri alırım. Ürüne güveniyorum.

Saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.