Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Roller Arayan Arkadaşların Dikkatine...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında oktay tiryakioğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    bazı arkadaşlarımında bildiği gibi bundan bir kaç sene önce roller imal edip , yine buradan satışa sunmuştum fakat vakit darlığından dolayı bu işe bi süre ara vermiştim. şimdi yine vaktim pek yok ama bir kaç arkadaşımın ısrarı üzerine kısa bir süre bu işe vaktimi ayıracağım. sizlerden ricam aranızda eğer roller isteyen var ise bana özel mesaj yoluyla ulaşmanızdır. bu hafta sonuna kadar roller isteyen arkadaşlarım bana ulaşsınlarki toplam sayıya göre planlama yapıp bu işe yoğunlaşacağım. aşağıdaki linkte daha önce yapmış olduğum roller ların örnek resimleri mevcuttur. ayrıca daha önce yapmış olduğum rollerlara ait yorumlarıda göreceksiniz. yeni yapılacak rollerlarda resimde görmüş olduğunuz rollerlar ile aynı olacaktır. tek farkla.... yeni yapılacak rollerların makara çapı 89 mm olacaktır. bu kullanım açısından daha faydalı olacaktır. yeni yapılacak rollerların fiyatına gelince..... 170 tl + kargo ücretidir.. hepinize iyi günler dilerim....

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=36166

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.