Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rockshox sid wc ve salcano ng020 ACİL YARDIM!!!

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Doğa Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Doğa Aslan

Doğa Aslan Üye

Seviye:
    arkaslar oncelikle merhaba
    sizden bi konu hakkinda acil yardim almak istiyorum.yeni bir bisiklet topluyorum ve kadrom salcano ng 020 .masa olarak rockshox sid wc alcagim ama kilitleme kısmı hidrolik xx olanlardan degil diger telli olanlardan .acaba bu masanın saft borusu karbon olduğu icin aliminyum bi kadroyla kullanilabilrmi kullanılırsa nasıl bir furş kullanmaliyim(karbonmu yoksa furşta aliminyum olurmu)bide bu masaya çiçek çakilmiyordur heralde o nasil bi sey olmali .
    yardiminiz icin simdiden cok tesekkurler.

2. Mertşenocak

Mertşenocak Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba öncelikle Bende rockshox reba worl cup kullanıyorum şaft borosu karbon ve kadrom da alüminyum herhangi bir sorun yaratmadı.Çiçek cakılırmı bilmiyorum yani benimkinde çiçek yok daha farklı bir sistem var.Ama karbon şaft borusuna çok dikkatli bir şekilde çakarsan birşe olmaz yani ben gözlerimle gördüm cakılırken bir sorun yaratmadı. Bu arada furç karbon mu alüminyum mu demişsin fark etmez paran varsa karbon al :) benimkinde alüminyum var bi sorun yaratmaz yani.

Doğa Aslan bunu beğendi.
  3. Doğa Aslan

Doğa Aslan Üye

Seviye:
  4. onurcan tokuş

onurcan tokuş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Karbon şaft borusuyla alu kadronun uyumsuzluğu diye bir sorun yok. Karbon taç borusuna çiçek çakmak riskli. Linkte karbon şaft borusu çektirme kapağı işinizi görür. Furç olarak da karbon furçlar daha bir hoş duruyor :)

Doğa Aslan bunu beğendi.
  5. Doğa Aslan

Doğa Aslan Üye

Seviye:
    cok teşekkürler yardımlarınız için