Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Rockshox Sıd Team 2010

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Burak Güner tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burak Güner

Burak Güner Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Maşayı aldığım süre Bir yıl olmuştur. Ama pek kullanmaya fırsatım olmadı.Maşanın Rengi daha önce Siyah olup Kadro değişikligi nedeniyle Beyaz uyumlu daha iyi olduğu için Orjinal bir şekilde Beyaza boyanmıştır Maşanın Orjinal Etiketleri yapıştırılmıştır Orjinalinin(Team) kırmızısının etiketini bulmadıgım için (Race) Kırmızı Etiketi yapıştırlmıştır.Ve boyandıktan sonra bakıma yollayacaktım ama daha kullanmaya bile fırsatım olmadan bir anda Askerlik çıktı ve herşeyi bırakmak zorunda kaldım ve nasipse gelince daha iyilerini almak için satmaya karar verdim. Sadece Bakıma gidip Yağ konulması lazım başka bir sorunu yoktur saten 4 ay önce boyadım ama askerde olduğum için foruma ilan vermek şimdi nasip oldu. O yüzden fiyatı uygun yazarak sizlere sunmak istedim.Şaft borusu uzunluğunu tam olarak bilmedigim için yazamadım ama kısa gibi bir sorun yok gayet iyi normal bir şekilde kullanabilirsiniz her kadro uygun durumdadır.Kitleme kolu yoktur.Saten maşanın durumu az cok resimlerde görünüyor.Özel mesaj yada (0543 479 60 65) numaradan benim arkadaşa ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstenilen fiyat Karga dahil= 420 tl'dir
    ağırlıgı=1450 gr

resimler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.