Rock shox maşa

M.Gürkan

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Kron
Arkadaslar çok da profesyonel olmayan bi mtb toplamayı düşünüyorum, kadroyu aldım Inan Yıldırım beye teşekkürler. Sormak istediğim, linkteki maşa orjinal midir? Orjinalse eğer performansı nasıldır? Tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Scudo

kefallica

Daimi Üye
Tepki
61
rock shox judy daha önce kullanmadım.. fiyatı epey düşük şekilde bir kaç kez rastladım ama. bana kalırsa bir maşa kendini tasarımdan da belli ediyor. baksana, rock shox stickeri olmasa, torrini opella'daki bakkal maşasına benziyor. yada en basit tabirle: suntour un XCT si, rock shox un judy si diyelim :)

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar konu hortlatıp duruyorum ama daha konu açma yetkim yok ki buna sinir olmaya başladım :mad:. Merlinden gümrük riskinede girerek rock shox recon gold tk 29 almayı düşünüyorum. Sahibindende de beyaz gidon kilitlemeli modeli var. Şimdi sorum şu;
Aranızdan 0 kutusunda rock shox soloair maşa alanlar kutudan hava basıncını ayarlamak için pompa çıkıyor mu?

barbur35

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar bisikletimi bir kısmını kendim, bir kısmınıda çok sevdiğim birinden hediye olarak topladım ancak ciddi anlamda bisikletten uzak biri olarak. Gövde deki amörtisör nasıl kullanılır, nasıl kullanılmalıdır sorularına bir çözüm getiremedim. İnternetten nasıl aratıcağımı bile bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosyalar