Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Rockshox Duke Race

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    3 yıllık Rockshox Duke Race amortisörümü satıyorum.

Bu süre zarfında 2 kere bakımı yapıldı. İlk bakımı alındıktan 1.5 yıl sonra yapılıp, içindeki keçeleri (sorun olmamasına rağmen) değiştirildi ve orjinal yağ konuldu. İkinci bakımı Yeşil Bisiklet tarafından 2009 kışı yapıldı.

Amortisörün hassasiyeti oldukça iyi durumdadır. Alan arkadaş, amortisörün performansından memnun kalacağına eminim.

Amortisörün rebound ayar vidasının takılan yer sanırım yalama olmuş. (Kaybetmediysem eğer) Rebound ayar vidasını göndereceğim. Ayar mekanizması çalışmamasına karşın, şuanki rebound (geri tepme ayarı) gayet iyi seviyededir. Ne çabuk teper, ne sert kalır. (bu konuda da garanti verebilirim)

Bunun dışında amortisörde herhangi bir hava, yağ kaçırma v.b durumlar sözkonusu değildir. Lockout mekanizması oldukça iyi çalışmaktadır.Lock out kapağı çatlaktır (bu modellerde olmazsa olmazlardan :) )

Amortisör pompası gönderilecektir.

İstek dahilinde orjinal v-fren pivotları tedarik edilip amortisörle beraber gönderilecektir.

Maşa 1751 gr ağırlığındadır.( v-fren pivotları hariç)

Fiyatım: 175 TL (Pompasız 150TL olur.) Fiyatımın uygun olduğuna inanıyorum. Pazarlık teklif etmeyiniz.

2. bisikletcanavari

Seviye:
    İlan günceldir. İddia ediyorum 150 TL ye alabileceğiniz en performanslı amortisörlerden biridir. Sorunsuzdur...

Amortisörü kilitli unutup iniş yapmadan, çamurlu ve ıslak ortamlarda amortisör kılıfı kullanırsanız ve kilonuza uygun hava vurup xc disaiplininin dışına çıkmadan sürüş yaparsanız 2-3 sene daha ömür biçiyorum.... Yazılarım iddialı kaçabilir ama amortisörüme cidden güveniyorum. Bu amortisörü ancak iç mekanizması bozulup, astarı yüzünden pahallı olduğu zaman çöpe atılır... Uygun fiyata yaptırabilirseniz eğer babalar gibi kullanmaya devam edebilirsiniz...

Sadece amortisör 150 TL

3. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    çalışma mesafesi kaç mm peki.

4. bisikletcanavari

Seviye:
    80 mm çalışma mesafesi, 19 cm şaft borusu uzunlğu vardır ;)

5. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    bu maşadan kullanmıştım
    gerçekten seri çalışan bir maşa arkadaşın dedigi gibi sorun yoksa gözünüz kapalı alabilirsiniz
    bu fiyata bulabileceginiz en performanslı maşa hemde havalı

6. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ya bendede aynı maşadan varda bende bakım yaptırmak istiyorum ne kadar tutmuştu bakım ücreti keçeler falanda değiştimi bu bakımda

7. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    bunların 100 mm çalışma mesafesi olanlar varmı ki

8. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    sr suntour duro maşa ( beyaz ) ile takas düşünürseniz pm atın.

9. abdullahunifeb

abdullahunifeb Misafir

selam kadro ile amortisöre talibim enes seni tanıdığım için bende Ordu luyum benim bisikletim sedona 761 ama trek almayı düşünüyordum sıfırı kadronun 550 euro zaten senden almam daha mantıklı olacağına inanıyorum :in: istersen daha detaylı şekilde görüşebiliriz elden teslimat yaparız ben trek 8500 ve amortisöre 600tl fiyat biçiyorum anlaşırsak tabi:) cevabını bekliyorum (teşekkürler)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.