Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı rockshox argyle 318 street masasi-supra bh cemberler-truvativ gidon bogaz-dj selesi

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ujur tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    maşa rockshox argyle 318 dir. 2007 modeldir ama 2008 in sonbahari alınmıştır. dünyanın son 3 yıldır en çok tercih edilen street-dj maşasıdır. 2008 ekimden 2009 ekime kadar kullanildi. son 1 aydir kullanilmiyor. bakimi 1 ay once yapildi bakim yapildiktan sonra hic kullanilmadi. belki yarin saat hatirlamiyorum. herhangi bir sorunu yoktur ciziklerden baska. kecelerin uzun omurlu olmasi icin girip cikan borulari haftada bi pecete ile temiz dahi olsa temizleyin boylelikte daha uzun omurlu kecelere sahip olursunuz. ben sureki temirledigim icin herhangi bir yag kacirma olayi zor girip cikma olayi yasanmamistir. qr sisteme benzer bir sistemi vardır ama qr li göbekler uymaz. bu sebeple forumula 20mm göbeğimide maşanın yanında veriyorum. göbek 32 deliktir. ve tam 1 yil kullanidi. ön göbek qr sistemine benzer yapısı ile elle sökülebiliyor. gobekte iki adet rulman vardir ve rulmanlar saglamdir. masa 100mm calisma kapasitesine sahiptirsertlik ayarı mevcuttur. rebound u mevcuttur fakat rebound kapağı düştü 3 alyan ile ayarlıyabilirsiniz. ben hiç gerek duymadım. üstünde çizikler vardır. resimlerde bellidir. sıfırı 310€ dur. +yurt dışı kargo bedeli. göbeğin sıfırı yaklaşık olarak 100 lira civarındadır.
    maşa+göbek 430 liradır.

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

supra bh çemberler
    çemberleri 1,5 yıldır kullanıyorum. saglamligini anlatmaya gerek yok sanirim herkez biliyor bu janti.
    jantların birinde hiç bir sorun yoktur ip gibidir diğerinde ise biraz hoplama birazda sağa sola yamukluk vardır. ben evde kendim ördüğüm için çok ince ayar çekemedim ama iyi bir bisikletçi örerse jantları çok fazla yamuk durmaz. yamukluk yolda giderken bisikleti sarsıcak şekilde değildir. gonul rahatligi ile kullanabilirsiniz. giderken hissedilmiyor bile. sadece bir jantta biraz yamuk vardır. vuruk kesinlikle yoktur.
    çemberler: 40 liradır

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

truvativ holzfeller dh bogaz
    hafif ve çok sağlam bir boğazdır. 4 aydır kullandim. sadece vida yerinin yanında çizik vardır. profesyonel kullanicilarin tercih ettigi bogazlardan biridir. sıfırı 60 liradır
    boğaz: 30liradır.

[​IMG] [​IMG]

nope freeride selesi
    sele 2 yıllıktır. bir kaç yerinde yırtık vardır. ama hiç bi sorun teşkil etmemektedir. yirtilan yerler 1 yil once yirtilmistir fakat 1 yildir ayni sekildedir yirtik ilerlememektedir. turkiyede bulabiliceginiz en saglam seledir. raylari kesinlikle yamuk degildir. selede seat grap yapmak için önde ve arkada tutucak yerler vardır. profesyönel kullanım içindir. sıfırı 60 lira = yurtdisi kargo bedeli.
    nope sele: 20 lira.

kargo aliciya aittir. indirim masa haric hic bir parcada soz konusu degildir. iletisim icin telefon veya msn adresi istemeyiniz. satma nedenim yurt disina cikmamdi. baska bi nedeni yok zaten son soktasina gelmis bir bisiklet satilmazdi. yurt disindayim msn e sik sik giremiyorum ve saat farkindan dolayi denk gelmeyiz. telefonlada arayamazsiniz zaten. bisikletimi yurt disina gidicegim icin parcalayip satmistim bunlar ise son kalan parcalardir. parcalar izmirdedir. ozel mesaj yolu ile veya forumdan GURKANKAS isimli arkadasimla irtibata gecerek satis gerceklesebilir. 2 gun once lastik sattim herhangi bir sorun cikmadi yurt disinda olmam sizi korkutmasin forum yoneticilerinin 3 te birini bizzat taniyorum zaten. parcalarda hic bir sorun yoktur argyle den ve nope seleden turkiyede bulamazsiniz satisi yapilmamaktadir. yurt disida cok pahaliya gelir. parayi ptt den gonderebilirsiniz ayni andada ptt kargoya verilebilir ama ptt kago karsi taraf odemeli kabul etmedigi icin masa haric diger parcalara 4 lira masa icinse 7 lira ek bi ucret gondermeniz gerekmektedir(eger ptt akrgo ile isterseniz.)

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    ilan maşa ve gidon boğazı için günceldir. iletişim için gurkankas142@hotmail.com adresini ekleyin yada uğura özel mesaj atın.

ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    ilanda sele ve jantlar satilmistir.
    ilan sadece masa ve gidon boynu icin gunceldir.

ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    ilan gunceldir.

5. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    ilan günceldir.

ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    ilan gunceldir.

ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    ilan gunceldir.

8. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    ilan günceldir.

ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaslar masa satilmistir. ilan sadece gidon boynu icin gunceldir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.