rockrider 8.1

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
merhaba arkadaşlar bugün decathlon a gittim rockrider 8.1 i gördüm aslında sedona 761 almayı düşünüyordum ama rockrider ı görünce fiyatı da biraz uygun olduğu için onu almaya karar verdim siizce doğru bir karar mı? rockrider ın özellikler bunlar yorumlarınızı beklliyorum şimdiden teşekkürler...

Frame - double thickness 6061 T6 aluminium; racing frame geometry; 1.9kg in size L. Hardwearing and lightweight. Its frame geometry provides the best compromise for climbing and downhill riding.
Suspension/Shock absorbers - New Rock Shox RECON Silver TK 100mm fork. Remote Lock out at the handlebar. Effective rebound adjustment and lockout with a half turn of the lever.
Drivetrain - Shimano Deore M590 22x32x44 crankset; SRAM X - 7 front derailleur; SRAM X - 7 rear derailleur; SRAM PG950 11x32 9-speed cassette.
Braking - Avid ELIXIR 3 hydraulic disc brakes, 160 mm rotors. Powerful and progressive whatever the conditions
Handlebar/stem/saddle - Rockrider Comp 600/400mm raised handlebar; Rockrider Comp stem; b'Twin MTB comp saddle. Oversize handlebar and stem, more durable and lighter. A raised riding position for added control and comfort without compromising on performance.
Wheels - Rockrider Comp 32 hole rims by Rigida JT D041/D142 hubs, 2mm stainless steel spokes Watertight bearings.
Tyres - New Rockrider Sport.
Pedals - Wellgo 823 WPD clipless pedals. Safer and more effecient.

Scudo

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
http://theirearth.com/uploads/news/1169268876_decathlon_rockrider_8.1_mountain_bike.jpg
kadrosu gerçekten çok hoş hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: oğuzhan dalgıç

cihan celik

Aktif Üye
Tepki
62
Decathlona sonsuz bir sekilde guveniyorum. Mesela bir gozluk aldim, kaza yaptim yere dusurdum gozlugu, dedim bu gozluk cizilmezdi ama cizildi, iade aldilar. sorgusuz sualsiz hemde. daha evvel adidas esofman almistim. 1 ay kullandim, hafiften tuylendi, gittim iade ettim. Tek soru bile sormadilar.

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
O bisikletin fiyatı 1100tl idi. 1200e çıkarmışlar. Ama yine de donanımına göre güzel bisiklet. Alternatif olarak salcano derim.

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
daha almadım ama :D yine de teşekkürler alsam pişman olmam diyorsunuz sanırım?
kadro garantisi 5 yıl ayrıca 2 yıl da parça garantisi var

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
bence almaya değecektir.görsellik açısından video paylaşım sitelerinden daha kesin cevaplara ulaşacaksınız
(müzik çok hoş:rolleyes: )

• Beğen
Tepkiler: oğuzhan dalgıç

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
biraz daha yorum alabilir miyim acaba? :D bir de resim eklemek istiyorum ama ekleyemedim birisi nasıl yüklendiğini söyleyebilr mi?

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
fazla yorum kafa karıştırır :)içinize sindiyse gidin alın donanımı gayet güzel

Tepki
2
Bu bisikleti araştırırken şöyle bir fotoğrafını buldum. Acaba bunlar ekstra birer destek parçası mı? ya da nedirler?

http://img195.imageshack.us/img195/4324/dsc01172m.jpg

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
konu hakkında başka yorumu olan arkadaşlar var mı acaba aynı modeli bende alacağım da?

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi yorumu atayım.Parçaları için alıyorsan al derim.AMa kadrosu için alacaksan önermem kalitesiz bir kadrosu var çünkü.Resimlere baksana kaynak yerlerinde bir gram zımpara yok ve 2 kg kadrosu var :S