Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rockrider.8.1 ve b.twen tiriban 3

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında buraktellioglu tarafından paylaşıldı.

1. buraktellioglu

buraktellioglu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arkadaşlar foruma yeni üye olabildim uzun zamandır forumu takip ediyorum iyi kötü bir hibritim vardı şehir içi çok konforlu bi hale getirdiğim tabi kendime göre 10 yıldır bitek onu kullanıyordum ne olduysa şimdi 3 tane bisiklet sahibiyim allah sonumuzu hayır etsin yol bisikletini geçen sene sonbaharda aldım bana göre yeterli ve oldukca iyi olduğunu düşünüyorum yol hevesimi aldım yani bide mtb aldım geçen hafta yine decatlondan onada bayağı bi baktım alıyımmı almıyımmı derken hop bisiklet altımda fiyatı piyasadaki emsallerine göre donanım olarakta iyi bilmiyorum decatlon hakkında ne düşünüyorsunuz ama piyasadaki tekelleri zorlıyacağına hiç şüphem yok adamlsay hala 1500 liralık bisikletlere utanmasalar acsera takıcaklar baktım bayağı bi araştırdım hatta bayrampaşa decatlonda mağaza içinde belli yerler tabi turladım piyasada bunlara maalesef izin verilmez hele birde anlamadığını bi anlarlarsa ilk bisikletimden tecrübe yaptım çok fena kazık yersiniz ben decatlondan defalarca değişim yaptım sorgusuz sualsiz değiştirdiler tabi bunlar beni kendi görüşlerim en iyileri sizlerin olsun bakalım resim yüklemeyi becerebilicekmiyim herkeze iyi forumlar

2. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aramıza hoşgeldiniz bisikletleriniz de çok hoş :)

buraktellioglu bunu beğendi.
  3. faruk meto

faruk meto Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bence decatlon gayet iyi ne aldığını bilerek alıyorsun serviside iyi bencde
    bendede 8.0 var gayet memnunum

4. Seyit Ünlü

Seyit Ünlü Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar bende 8.1 almak istiyorum. fakat kadro yönünden soru işaretlerim var. İlk olarak o tellerin kadronun üstünden geçmesi cok kötü olmus bu kabul edilemez bir hata, alüminyum kalitesi de belirsiz bunların dışında bende hayran kaldım bu donanımda bir bisiklet başka markalarda 2250-3500 arası. Sürüş olarak durumunu merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim Selamlar Saygılar

5. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hibrit bisiklet çok hoşuma gitti. Tam donanımlı bir tur canavarına dönüşmüş. 10 yıldır kullanıyorum demişsin ama bisiklet dün alınmış gibi duruyor sanki.

6. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    btwin bisikletler gerek donanım gerekse görsel olarak çok hoşlar tek bilinmez kadro kalitesi lakin kendi düşüncem giriş seviyesi aliminyum kadrolar arasında pek bir farkın olmadığını düşünüyorum bisikletleriniz çok hoş kazasız belasız olsun.

7. Numan54

Numan54 Üye

Seviye:
    hocam tiriban 3 modelinden memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum fakat pek kullanıcısını göremedim. avrupa da 299 euro. Türkiye mağazasında 999 TL. Siz memnunmusunuz 1000 TL civarında ki diğer markaların yol bisikletleriyle kıyaslandığında nasıl bir durumda.

8. buraktellioglu

buraktellioglu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    öncelikle tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.elimden geldiğince sorulara cevap yazmaya çalışıcam seyithan arkadaşım kadrodaki vites telleri benimde dikkatimi çekmişti bana yardımcı olan görevli eleman bu modelin avrupadaki tüm decatlon mağazalarında aynı tasarımla satışta olduğunu ve yapısı itibarı ile arazide dağ bayır kullanımı tasarlandığını .[burdakiler zaten yollarda genel olarak şehir içinde kullanılıyor piyasadaki modellerin kaçta kaçı dağda kullanılıyorki üretici tasarımda daha çok göze hitap ediyor mantıklı olarak düşünürsek arazi görmüş bir mtb .nin her tarafı çamur içindeyken kaynak yerleri çok belli oluyormu diye hayıflanmak abestir bencede şimdi böyle takıntıları olan arkadaşlar var forumdan biliyorum tabi onlarada saygı duymak lazım herkezin kendi görüşü tellere dönersek arazide bisikleti taşımak icap ederse kadronun üst borusunda kavrarız genelde yüksek yerlere çıkarken yada bir engel falan teller altta olduğu zaman elimizle kadronun arasına sıkışır ve kadroya zarar verir şahsen ben beşinci katta oturuyorum ve her defasında kadroyu tek elimle üst borudan tutarak çıkarıyorum e buda zamanla mutlaka zarar vericektir temas eden yere zaten üst tarafda olduğu halde küçük silikon gibi halkalar var tellerin üzerinde temsı önlemek için koyulmuş yani tsarım bence yerinde teknik bilgim fazla iyi değil ama ordaki eleman bana bu yüzden üstte olduğunu söyledi kadronunda piyasadaki markalardan geri kalır hiç bir yanı yok bence zaten orta gelire hitab edenler genelde aynı artısı var eksisi yok düşünüyorsan gönül rahatlığı ile alabilirsin kardeşim triban 3 giriş seviyesi fiyat performans olarak muadillerinden önde olduğunu söyleyebilirim hem hafif donanımıda giriş seviyesi diğer leri ile aynı belki çok büyük farklar yok sürüşü çok rahat jantlarda kendi göbeklerini kullanmış ama akışkanlığı gayet iyi ve maşası karbon daha ne olsun zaten kuş gibi geliyor bana ki ben 90 kiloyum boyumda 1.80 10 aykadar oldu alalı bayağıda bindim zeytinburnu sarıyer yaptı bikaçdefa hiç bir sorunla karşılaşmadım yani ben memnunum ve tavsiye ederim türkiyede yeni olduğu için pek fazla kullanıcı bilgisi yok malesef ben sayılı birkaçkişiden biriyim galiba saygılar

9. CevdetBilge

CevdetBilge Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Selam hayırlı olsun ben yutdışındaki decatlona da baktım(BELÇİKA DA) orada da bilinen marka donanımlar emsallerine göre daha dolu kadroları ile ilgili çekinceler olabilir e buy da da emsallerine göre 2. elde daha uygunlar eğer marka takıntısı yoksa donanımları takip ediyorsanız indirim dönemlerinde iyi bir bisiklet bulabilirsiniz mesela Belçika da ful carbon 5700 105 setlik bisikletleri 800-900 euroya veriliyordu bence iyi seçenekler arasında ama kadro konusunda birşey diyemem ömür boyu garanti vermiyor sanırım

10. ihtiyar

ihtiyar Onursal Üye

Adı:
    Bülent B.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Nerede 299 euroya buldugunuzu yazarmisiniz! O fiyata hemen bir tane almayi düsünüyorum.

11. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ihtiyar bunu beğendi.
  12. Numan54

Numan54 Üye

Seviye:
    hocam bu siteden bakmıştım 299.99 euro

ihtiyar bunu beğendi.
  13. Numan54

Numan54 Üye

Seviye:
    evet pound da olabilir ben turkiyedeki fiyatına yakın diye euro sanmış olabilirim direk :D

ihtiyar bunu beğendi.
  14. haluk şener

haluk şener Yeni Üye

Seviye:
    sitenin co.uk olmasından pound olduğunu anlaşılıyor ayrıca 299.99 pound 822tl iken 299.99 euro ise 705 tl dir...

15. CevdetBilge

CevdetBilge Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
  16. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ustad rockrider 8.1(mtb) ile ilgili gorusleriniz nelerdir cok kullanicisi yok. bende almayi dusunuyorum. Kullanimi rahatligi saglamligi, ne zamandir kullaniyorsunuz hic ariza verdimi vs. Genel anlamda bir bilgi verseniz bize :) yardimci olirsaniz sevinirim bende almayi dusunuyorumda.

kry avs bunu beğendi.
  17. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bisikletler süper güle güle kullanın keyifli sürüşler..

18. kry avs

kry avs Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aynn bnde merak ettım bılgısı olan yazabılırse ıyı olur sımdıden saolun:)

19. serkan özçim

serkan özçim Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    bu decathlon büyük şehirler haricinde pek kullanılıp bilinmeyecek ve de tavsiye de edilmeyecek gibi. Halbuki işi profesyonelce yaptıkları hissi uyanıyor magazayı gezince. Ben böyle anlamlı bir şekilde düzenle kurulmuş mağaza görmedim.
    Bim gibi bir stratejisi var decathlonun her ürünü kendi malı veya bir başkasına yaptırtıp satıyor. Çok ilginç

Mr. Potato bunu beğendi.
  20. orhan0911

orhan0911 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    evet hoş bisikletler ama oteller üsten geçmiyormu :(