Rockrider 8.1 Kadro,Rock shox Recon Silver TK Maşa

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar merhabalar yeni bir kadro almak üzere olmamdan dolayı elimde bulunan Rockrider 8.1 Kadromu satmak istiyorum.Kadro temiz kullanıldı fakat araç üsttü(thule) taşıyıcıdan kaynaklanan boya kalkmaları ve kılcal çizikler mevcut Resimlerde anlaşılıyor fikrimce vuruk,darbe vs.vs.vs.. yoktur.Kadron'un 5 yıllık garantisi vardır alalı fazla olmadı faturası mevcuttur,istenildiği yerden sorgulanabilir.
Sıra geldi maşaya maşayı satmamım nedeni aslında yok ama daha üst bir düzey maşaya geçmek istiyorum yani herhangi bir sorunu yoktur 2 yıllık garantisi devam etmektedir.Faturası vs. her bir şeyi tamdır.Maşa yağlıdır rebound ayarı vardır gidondan kilitleniyor alalı fazla olmadı buda aynen gayet temiz durumda fakat alt taraflarındaki stickerlarında soyulma var benim hatamdan dolayı yoksa eskimeden kaynaklanmadı katiyen her neyse çok mu fazla konuştum bilemedim şimdi sizi detaylı fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum.Alıcılar bana ulaşırsa daha daha detaylı fotoğraflar isterlerse seve seve çekip gönderirim.
İletişim Numaram:0 532 431 65 96
Fiyatlar:Arkadaşlar Kadroya 350 Türk Lirası istiyorum.
Maşaya gelirsek 290 Türk Lirası istiyorum.100mm çalışma mesafesi vardır şaft borusu 17 cm civarıdır.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Gördüğünüz üzere burada kılcal çizikler mevcut birazda telefonun flaşından kaynaklanan ayarsızlıktan dolayı çok fazla abartılı şekilde çizik var gözüküyor ama böyle değil.
(link)
Araba taşıyıcısından kaynaklanan boya kalkması demiştim hem sağ tarafta hem sol tarafta mevcut baştan söyliyeyim de.
(link)
SIRA GELDİ MAŞAYA BUYURUN FOTOĞRAFLAR..
(link)
(link)
(link)

Bu sayfada olup benim yazdıklarımı okuduğunuz için teşekkür ederim..Sevgiler saygılar..

Scudo
Tepki
8
fiyat biraz indirim istemiyormu sizce

4 gün evvel 1200 tl ye gaziemir decathlondan aldık arkadaşımab bu bisikleti sıfır binilmemiş çiziksiz üstelik taxitle

kadro maşa toplamda 650 diyorsunuz fren seti 250 olsa aynakaol jantlar aktarıcılar derken sıfırının fiyatını geçecek bu bisiklet

insanlarda nerde ne kaça satılıyor farkında..

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Tesekkur ederim yorumunuz icin sonucta serbest ticaret bu şimdi size şöyle bir şey söylemek istiyorum biçimsel olarak bir rakam yazdım ben oraya daha Önceki satışlarıma bakarsaniz beni anliyacağınizı düşünüyorum ayrıca kadro boşu boşuna duruyor neden makul bir fiyata satıp değerlendirmeyeyim şimdi buraya 1 lira yazsam çok mu ucuz olucak sadece biçimsel olarak bir fiyat ilginiz için teşekkür ederim,farkında olan farkında ben burada Porsche satmıyorum sonuçta bu kadar tesekkrler--İlan
Günceldir arkadaşlar ha bir LİRA ha 600 lira--ARKADASLAR BÜTÜN KREDİ KARTLARINA TAKSİT YAPILIR UYGUN FİYATADA VERİLİR FİYATLAR TEMSİLİDİR PAZARLIK PAYI AÇIKTIR.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
İndİrİm olur İlan gÜnceldİr İletİŞİme geÇİnİz.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Arkadaslar ilan gunceldir indirim olur iletisime geciniz.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
arkadaşlar ilan güncendil iletişime geçtiğiniz takdirde fiyatlarda ciddi bir indirim oluyor

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
İlan günceldir arkadaslar fiyatlar özelden iletişime geçince muazzam bir düşüş sağlamaktadır haberiniz olsun İLAN SON DEMİNE KADAR GÜNCELDİR.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Kadro 290 lİra arkadaŞlar uygun uygun gÜncel

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Maşa 235 kadro 270 lira arkadaslar ilan guncel taksit imkani var dir ikisi birlikte 480 Lİra ilan güncel kadro ve maşa takasa açıktır her türlü çeşitli parçaya karşı üstü neyse verilir ilan güncel

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Günceldir arkadaşlar fiyatlar için iletişime geçiniz

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Arkadaslar konu guncelligini korumaktadir

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Evet arkadaslar konu güncelligini korumaktadır

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar konu günceldir son demine kadar

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Arkadaslarim konu günceldir her türlü destek verebilirim.