Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rockrider 6.3 vs ghost 1175

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında uurzafer31 tarafından paylaşıldı.

1. uurzafer31

uurzafer31 Yeni Üye

ghost se 1175 kullanıcısıyım fakat bisikleti ikinci el aldığımdan ötürümü bilmiyorum ne yaparsam yapayım içime sinmiyor. ghost bisikletimi satıp 6.3 alma niyetim var. bisiklet görünüş ve full süspansiyon oluşuyla çok ilgimi çekiyor. fren ve vites grubunu önemsemiyorum çünki onları değiştirme niyetim var, en azından içime sinecek...

İbrahim Yazıcıoğlu bunu beğendi.
  2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ghost da içine sinmeyen parçaları değiştirsen daha mantıklı olmaz mı. hem full süspansiyonu kullanman gerenek alan arazi inişleridir. düz yolda ve yokuşlarda seni ekstra yoracak ve bisikletten soğutacaktır.

3. Ghost

Ghost Forum Bağımlısı

Adı:
    Ghost
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @chnkrmz hacı yapma ya bende kullanıyom :D bisikletten sağumadım ama diğer yazdıkların doğru yanlız şunu eklemek isterim
    Ben eski bisikletime binince çukurlara girince Kaldırımdan inince hem bi taraflarım ağrıyor ve bisiklete bi şey oluyor mu diye bazen işkilleniyorum. Ama 6.3 te bu Sıkıntılar olmuyor

@uurzafer31 arazi ağırlıklı sürmeyecekseniz ben de önermem

4. uurzafer31

uurzafer31 Yeni Üye

ghosta bi başlarsam vites grubunu bile komple değiştirme niyetim var ama nede olsa sadece maşa var diye bakıyorum olaya o yüzden yükseltmek istemiyorum ama full süspansiyonda ağırlık hemen hemen aynı zaten, ortayada adam gibi kilitli bi amortisör takınca sorun çözülür bence birde ağırlıklı arazide sürcem ve FreeRide niyetim var ama ghostta adam akıllı hareket bile yapılmıyo :/