Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rockrider 6.3 Hakkındaki Görüşleriniz (Bisiklet Seçimi)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mete Çelik tarafından paylaşıldı.

1. Mete Çelik

Mete Çelik Yeni Üye

Merhabalar 900 TL lik bir bütçem var sizce bu bütçeye göre rockrider 6.3 nasıl bir bisiklet ?
    Boy 1.85 kilo olarak 110 kiloyum haftalık karışık 200-300km yol yapıyorum, hızlı seven biriyim. dağda bayırda bana dayanacak heybetli bir bisikletmi sizce ?
    Sizce bü bütçeyle daha iyi bir bisiklet seçimi olur mu ?
    Bisiklet aldıktan sonra servis ne kadar önemli ?
    Şimdiden görüşlerinizi belirttiğiniz için çok teşekkür ederim.

Rockrider 6.3 Fiyatı 800 TL

http://www.decathlon.com.tr/TR/rockrider-6-3-183555277/.

http://www.annuncibrescia.it/img/mercatino/M10820117BE4WQKNCC8O.jpg.

2. Çağla r

Çağla r Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşım merhabalar
    bende senin gibi bisiklet araştırıyorum ve Gaziemirde olmam sebebiyle bu bisikletlere ilgim oldu yani rockrider modellerine.Ancak forum da bir hayli vakit geçirince daha çok bu bisikletlerle ilgilenmeye başladım sana da tavsiyem bunlara bir bak derim.
    Kron XC2000
    Carraro 436 Daytona

Mete Çelik bunu beğendi.
  3. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Mete Çelik bunu beğendi.
  4. Coşkun Kumru

Coşkun Kumru Aktif Üye

Seviye:
    Mete Çelik bunu beğendi.
  5. Mete Çelik

Mete Çelik Yeni Üye

Teşekkür ederim yorumlarınızdan ötürü fakat önerdiğiniz bisikletlerde özellikle carraro 436 daytona ve whistle 1162D baktığımda kadrolarında bir fark göremedim sadece kadronun üstüne yazan yazıların farklı diğer kaynak noktaların arka tekere bağlantı noktalarının aynı olduğunu gördüm. Daha önce 1-2 yıl önceydi yanlış hatırlamıyorsam daytonanın arka tekere bağlantılı kadro yerinden koptuğunu göstermişti bir başka arkadaşta whistle jantlarının dayanıksız olduğundan yakınmıştı.
    Yinede aklımda soru işaretleri var önerebileceğiniz başka bisiklet marka veya modelleri varmı varsa nerden alabileceğimi yazarsanız formda seçim yapmak isteyen arkadaşlarada yardımcı oluruz.

Krona gelincede xc750 hd ve xc 1000 gözüme çarpmaktadır herhangi bir sorun vs bulamadım bu modellerde şimdilik (kadro olarak diğerlerine göze sağlamlık hissi veriyor) fakat tek bulduğum diğer firmalar gibi herhangi bir temsilciğinin olmadığı servis olarak diğer markaların servis yerlerinde baktırabildiğimiz oldu.

Ey BisikletForum Halkı 2-3 öneri istiyorum. Artıları ve eksileriyle önereceğiniz bisiklet ufuk üniversitesi bisiklet topluluğu kurmada da bir adım olacaktır. Şimdiden saygılarımla...