Rockrider 520 ve 540 arasında seçim.

hasancanerdogan

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Rize
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar Rockrıder 520 ve 540 arasında gidip gidip geliyoruö fiyat farkındanda belli olduğu gibi 540 üst model olduğunu biliyorum ama aklıma şu takıldı fiyat farkını vermeye değermi bisiklet özellikleri linkte var yardım ederseniz sevinirim. :)

(link)
RR 520 : 1300 TL ACERA arka aktarıcı

(link)
RR 540 : 1600 TL SRAM X7 arka aktarıcı

Scudo

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
imkanın varsa 540 al fakat 530 de seni kesinlikle üzmez aralarında fark olarak aynakol ve arka aktarıcı farkları var. Aynakol olarak cok büyük fark görmessin fakat x7 tabiki üstün bir aktarıcı özellikle arazide sarsılmazlık olarak ve ayar kacması olarak üstün fakat acerada kesinlikle seni yarı yolda bırakmaz . Asfaltta kullanırken 2 si arasında hiç fark görmessin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@rize53 Fiyatındanda anlaşılacağı üzere 540 modeli daha kalite parçalar içeriyor. Frenler, aynakol, arka değiştirici vs.

hasancanerdogan

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Rize
Bisiklet
b'Twin
@Uğur Recep AKGÜL fıkırlerınız ıcın tesekkurler aslında sormak ıstedıklerımı sooyledınız ama soyle sorsam 300 lıra ıyı bır fark tabıııkıde bırde ogrencı bırıye gore en azından o fıyata kaskımı sulugumu falan alırım dıye dusunuyorum zaten bısıkletı aldıgımda ıstanbul ıcı kullanıcam genelde arazı olarakta cok extreme kosullara gırmıcem 520 de acera var 540 ta x7 var aralarında cok buyuk fark varmı ?

@BF Okuru evet oyle fakat aradakı farkı vermeye degermı onu merak edıyorum

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar tasarımım nasıl yeni crocodile

ilker21

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Fuji
bence farka değmez. 520 al gitsin

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Al 520 300 tl yede kask pompa suluk eldiven yedek iç lastik cogunlukla asfaltta kullanmak için ince dıs lastik falan alırsın hepsinide o aradaki farkla alırsın. Karar vermeni kolaylastırmak acısından direk model söyledim pişman olmassın . Yoksa suanda nekadar kararsız oldugunu anlayabiliyorum. Düşüncegine al bin eskit . Eskidikten sonra yetmedigi yerde satar yeni alırsın .

hasancanerdogan

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Rize
Bisiklet
b'Twin
@BF Okuru donanım konusunda 540 ın ustun oldugu acık bellı sanırım parama kıyamıyorum ama acaba 540 dahamı uzun omurlu olur benım ıcın

@Uğur Recep AKGÜL sizin dediğinizi bende dusundum sankı daha ıyı olucak 520 nın ustundekı setlede ıstanbul ıcınde ve arazıde ıyı sonuc alıcagımı dusunuyorum :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@rize53 ömür dediğimiz şey tamamen kullanıcı ile alakalı bir durumdur diye düşünüyorum. Çünkü en iyisine bile bakım vs. şeyler yapmazsanız oda çabuk yıpranır.

mehmetbeyy

Aktif Üye
Tepki
48
İleride değişiklik yapmak istediğinizde çok daha fazla ödeme yapmak durumunda kalırsınız, bende rockridor 8.1 var bir kaç parçayı yükseltmeyi düşündüm, fiyatları araştırınca düşündüğümle kaldım

hasancanerdogan

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Rize
Bisiklet
b'Twin
@mehmetbeyy 8.1 donanım olarrak 560 ı falan yakalıyo sanırım guzel bısıklet cok severım :) 540 ı dusunucegım maddı konuda hangısını yakalarsam artık

mehmetbeyy

Aktif Üye
Tepki
48
İndirimde denk geldi 1430 TL ye aldım internet sitesinden, nisan ayında

Şuan yok sanırım ama gelme ihtimali varsa tavsiye ederim

hasancanerdogan

Aktif Üye
Tepki
27
İsim
Rize
Bisiklet
b'Twin
@mehmetbeyy ben bu nısan ayında cok aradım bulamadım hıc bıyerde 2. el vardı baanada kadro uymuyo cogunlukla

mehmetbeyy

Aktif Üye
Tepki
48
Çok güzel fırsattı kaçırmışsınız, decathlonun internet sitesinde seri sonu ürünleri takip ederseniz iyi fırsatlar denk gelebilir

S beden aldım adım ben boyum 1,70 büyük bile geldi

Bisiklet sezonu diye fiyatlarda indirim olmaz şuan belki ama eylül ayı ve devamında indirim olabilir

ali_burak

Üye
Tepki
2
İsim
burak
Arkadşlar bn de yeniyim rr big 8 le mosso groovy arasında kadın yardımcı olsanız. Arada 50 tl mosso daha fazla verecem sadece carbon govde ama donanımı nasıl mossonu ilerde guncelkerim ama eskitene kadar kullanmak istiyorum

Lenora Nora

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Lenora Nora
Bisiklet
Carraro
@rize53 Merhaba ;
Bu konuda Ugur'a katiliyorum imkanin varsa 540 Al.Az dahi olsa fark var ikisi arasinda hissedebilirsin.
İyi Forumlar Dilerim.

rognam

Üye
Tepki
4
İsim
Mert
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Merhaba rockrider 520de ayarlı. Maşa var deniyor o ne oluyor avantajı dezavantajı nedir ACABA