Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

RockRider 500 "Kullanıcılarının" Dikkatine!

Konu, 'B'twin' kısmında barisimnet tarafından paylaşıldı.

1. barisimnet

barisimnet Yeni Üye

Adı:
    Barış
    Seviye:
    Merhaba,
    Öncelikle nacizane başlık için özür diliyorum. Özellikle bu şekilde yazmamın sebebi, yalnızca kullanıcılarından rr 500 de memnun olup - olmadıkları özelliklerden ve yaşadıklarından bahsetmelerini istememdir.

Sitede araştırma yaptım, konu bir yerden sonra hep sapmış ve anlaşılır bir topic olmamış.
    Sizlerden ricam konu altına farklı marka-model yorumları, fikirleri istememeniz, gereksiz yorum yapmamanız. Yalnızca rr 500 kullanıcılarından, yorum alalım.

Bir süre sonra konuyu toparlayıp topic main' ine artıları ve eksileri şeklinde yazacağım.

Teşekkürler..

2. Charlie

Charlie Aktif Üye

Adı:
    ibrahim
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    1 ay oldu alalı. İlk başta orta vites 3e atmıyordu. 1 haftada halledip anca verdiler. Şuan bir sıkıntım yok bisikletimle gayet memnunum. Gidon çok uzun geldi bana (ben kısa gidon seviyorum açıkçası). Gidonu değiştirdim. Sele biraz rahatsız ediyor ama bende tayt olmadığı için normal varsayıyorum. Maşa kitlenmediği için pek sevmiyorum, elime bi miktar para geçse maşayı değiştiririm direk. Çok fotojenik bir bisiklet, internette gören çok güzel diyor. Ben gri olan modelini aldım, mavi olan çok cırtlak gibi geldi. Soracağınız bir şey olursa öm atabilirsiniz.

3. muratturan2121

muratturan2121 Aktif Üye

Adı:
    Murat Turan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu model biraz ağır geldi açıkçası bana. O fiyata alınabilecek bir bisiklet ama.

4. Tala Valkov

Tala Valkov Yeni Üye

Birkaç haftaya ben de Rockrider 500 almayı düşünüyorum.

5. Hackless

Hackless R3BBIT

Adı:
    ismail Ulusoy
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Zeytinburnu Decathlon'dan Rockrider 560 aldım, ordan buraya orda tanıştığım bir arkadaşımın yolları göstermesiyle Beşiktaş'a kadar sürdüm tamamen aç kahvaltı yapılmamış, 1 sene bisiklet sürülmemenin kondisyonsuzluğu ve sene başına göre aldığım kilolar + sırtımdaki çantaya rağmen rahatlıkla gittim. Yüksek kaldırımlardan in çık yaptım, düz asfaltta gidondan o amörtisörleri kitledim çok daha hızlandı bisiklet. Şuana kadar diyeceğin tek şey sele k*çımı acıtıyor başka hiçbir sorunu yok :D Ha birde gidon gerçekten biraz uzun ama şuana kadar pek sorun olmadı, belki ilerde değiştiririm.

@Hayrettin sa qnq xd

Ekli Dosyalar:

muhyt bunu beğendi.
  6. Charlie

Charlie Aktif Üye

Adı:
    ibrahim
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hackless bunu beğendi.
  7. Hackless

Hackless R3BBIT

Adı:
    ismail Ulusoy
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Charlie
    hoş bulduk teşekkür ederim :) Go pro yuda alamda aksiyon videolarına başlayam :DDD