Rockrider 5.3

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
Günaydın arkadaşlar kuzenime yeni bi bisiklet alacağız rockrider 5.3 benim dikkatimi çekti siz ne düşünüyorsunuz bu bisiklet hakkında özellikler ve fiyatı da göz önünde tutarsak ayrıca mekanik disk fakat hayes mx5 var sanki forumda bunun hakkında iyi denmişti siz ne düşünüyorsunuz bu bisiklet hakkında ?

http://i273.photobucket.com/albums/jj213/diddle001/rockrider001_zps8136b5b8.jpg

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Can Güldalı

Eren selam

Rockrider'ın f/p açısından herhangi bir bisikletine olumsuz yönde yapılmış bir yorum şimdiye kadar karşılaşmadım.

Arka aktarıcı benim 1300 TL lik bisikletimden 1 tık daha iyi :)

Daha detaylı bilgi forum sakinlerinden gelecektir.

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Mustafa Özer
teşekkür ederim mekanik diskten korkuyoruz açıkçası çok korkuttular bizi o yönden acaba o sıkıntı yaratır mı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren Can Güldalı

Benim bilgim dahilinde şu var,

Mekanik disk frende kola uyguladığınız kuvvet direk balataya iletilemez. Arada bir halat olduğu için güç kaybı yaşanır.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Benim bildigim sen en az 10-15 tane baslik actin bisiklet arama üzerine ve uzunzamandir da alamadin, simdi bir de kuzenin mi cikti ortaya. Önce bi kendi isini hal et de sonra baskalarinin isine bak.
NOT: Bu bisikleti frenleri söyle didigine göre alinmayacak, bahaneyi bulmusun bile. Ben senin bisiklet aradigina da artik inanmiyorum, sen burayai facebook gibi sanarak baslik acayim begeni falan alayim diye kullaniyorsun herhalde.
Bence tüm konularin y...n.

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Murat Cömez

evet abicim zevkine açıyorum konuları sıkılınca konu açıyorum yaşınız büyük diye saygısızlık yapmak da istemiyorum size karşı fakat bu forum ne diye var? bilen insanlardan yardım alıyorum ben kendime kararlaştırdım varsa alacağım bayide sedona 820 alacağım eğer yoksa 720 veya ghost se 1175 alacağım. konu açıyorum diyede kimse bana laf edemez hakkı yok istediğim kadar açarım istediğim kadar yorum atarım.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Eren Can Güldalı

Bu konu bilgi almak icin var, zirt pirt ayni konu hakkinda baslik acmak icin degil. Bisiklet ariyorsan bir iki baslik acarsin ve basliklar altinda sorularini sorarasin.
NOT: Saygisizlik yapmak yada yapmamk sana kalmis birsey, su yazdiklarimi sana burada yani forumda degil de facebook dan yazsaydim herhal de baska cevaplar gelirdi diye düsünüyorum. :D

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Murat Cömez günde 2 den fazla qapaq yapınca ben :D

(link)

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Çağatay Y.

kapak yapmak nedir arkadaş sizin yaşınız kaç başınız kaç? konu açıp yardım bilgi istiyoruz boş boş yorum atmaktan başka bi iş yaptığınız yok