Rockrider 5.2

Ali D.

Üye
Tepki
65
Bisiklet
b'Twin
merhaba 2. el temiz rockrider 5.2'yi ne kadar fiyata alabilirim?

Scudo

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
100 150 tl daha ucuza alacağım diye 2nci el bisiklet almanı önermem. Sıfır yeni bisiklet al 2 yıl garantili olur..

Tepki
12
Bisiklet
b'Twin
Bir buçuk aylık 5.1 model evde muhafaza ettiğim bisikletim satılık.İlanlar bölümünde bakablirsin ilgilenirsen.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
Ben 2. el en ucuz 500 liraya görmüştüm. Ama bana sorarsan rockrider alma. Üstünde verilen donanımlar hiç iyi değil. Kadrosunun ömür boyu garantili olması seni cezbedebilir. Ancak verdiğin paranın karşılığı bu bisiklet değildir bana göre.

Tepki
12
Bisiklet
b'Twin
Arkadaş bu markayı kullandınmı da verdiğin paranın hakkını vermez diyorsun.Ne kadar kolay markayı harcıyorsunuz.5.2 nin üzerindeki aksamı biliyormusun da ,yada bu bisikleti uzun süre kullanıp memnun kamamışındamı yazıyorsun bunları ?

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
Bu bisikletin 5.1 modelini kullandım ve vites geçişlerinde sürekli sorun yaşadım. Benim şansıma mı kötüdür? Orasını bilemem. Beğendiğim en iyi yanı kadrosudur. Adamlar da kadrolarına güvendikleri için ömür boyu garanti veriyorlar.

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
arkadaşım rockrider 5.2 kullanıyor gayet memnun... Ayrıca ben rockrider kullanıcısıyım , decathlon''nun mükemmel servis hizmeti var Tecrübeyle sabit.. Daha önce farklı marka bisiklette kullandım hiç bir servis Decathlon servisi gibi değildir zannetmiyorum.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
12
Bisiklet
b'Twin
Memnun kalmamış olabilirsin.5.2 nin donanımları daha yüksek.Vites takımı daha kalite,çift kat jant takımı,alüminyum gidon ve sele borusu var.Ayrıca bende 5.1 kullanıyorum ve vitesten yana çok şükür hiç sorun yaşamadım.Paranın hakkını vermez demek markaya fazla haksızlık bence.Beğenmemek görecelidir,ona bir şey diyemem.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
@Özer Koç

Görüldüğü gibi cümlemde öznel bir ifadedir. Sizin görüşleriniz farklıdır. Saygı duyarım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
5.2 kullanıyorum, binlerce kilometre tur yaptım.

Bence iyi.

Öptüm, kıps ;)

Başlığı açan arkadaş, bence git sıfırını al. Gerçi ben aldığımda 599 liraydı, şimdi hem 5.1'e hem de 5.2'ye 100'er lira eklemişler.

http://4.bp.blogspot.com/-xCTPhawVHW0/UwzNG1xNTMI/AAAAAAAAAN4/p5WbYrwPi0g/s1600/IMG_0008.JPG

Ali D.

Üye
Tepki
65
Bisiklet
b'Twin
Öncelikle yorumlar için teşekkürler ikinci el çok temiz sıfır ayarında 400liraya buldum önde disk fren olanlarından sizce fiyatı uygun mudur? ayrıca rockrider beni tasarımıyla çok etkiledi daha önce sürme fırsatım da olmştu sürüşü çok zevk veriyor. Bu nedenle bu modeli düşünüyorum.