Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rockrider 300'e şehir lastiği takılır mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında arev tarafından paylaşıldı.

1. arev

arev Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Herkese merhaba,

Bütçemi mümkün olduğunca az tutarak, spor ve eğlence amaçlı bir bisiklet arıyorum. Genellikle asfaltta, sahil kenarında süreceğim. Sürüşün rahat olmasının yanı sıra bisikletin görselliğine de dikkat ediyorum.

Ömür boyu garanti avantajından dolayı Decathlon'u tercih ediyorum. Btwin Rockrider 300 dağ bisikleti gözüme güzel ve hesaplı göründü. Dağ bisikletini şehirde kullanmaya sıcak bakıyor musunuz? Ya da şehir bisikleti tekerliğini bu dağ bisikletine takıp kullanmak mümkün müdür? Bu da görseli ve özellikleri: BTWIN ROCKRIDER 300 B'TWIN - Dağ Bisikletleri Bisiklet - Decathlon

Acil olarak, cevaplarınızı bekliyorum. Aksilik çıkmazsa önümüzdeki hafta sonu gidip alacağım.

YüzSürKoş bunu beğendi.
  2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    @arev Lınkını attıgınız bisiklet baslangıc ıcın gayette alınabılır bır bisiklet.En azından suspansıyon vs .fazlalıkları yok.Cok fazla rampa vs .cıkmayacaksanız alternatıf olarak bu bisikletı alabılırısnız. KEMMEL DAĞ BİSİKLETİ B'TWIN - Dağ Bisikletleri Bisiklet - Decathlon Fıyatına gore agırlıgı hıc te fena degıl. Dedıgınız gıbı sadece lastık degısımıyle ve duzenlı bakımlarla uzun sure kullanabılecegınız bır bisiklet.Şimdiden hayırlı olsun .

arev bunu beğendi.