Rock ve metal müzik dinleyen bisikletçiler

Scudo
S

Sedat Şencan

Misafir
Metal müzik dinlenmezmi ya, böğürtülü falan hepsini dinledim gerçi yaş kemale ermeye başladığındanmıdır nedir artık bir yerde devreler stop ediyor algıda güçlük yaşamaya başlıyorum :) o zaman guns'n roses tarzı soft gruplar devreye giriyor.

• Beğen
Tepkiler: cruphasulie

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
203
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Long Live Heavy Metal

Sonbaharda Dalgalı Deniz Kenarında Empyrium - Dying Brokenhearted
Tabi O Hüzünlü Atmosferde Bünye Tehlikelere Daha Açık Oluyor
Aman Dikkat.

ömerr

Aktif Üye
Tepki
83
Linkin Park,Metallica ve Nirvana dinlerim.
Metallica - St.Anger,Nothing Else Matters,Enter Sandman,The Day That Never Comes en sevdiğim müzikleridir Metallica nın.
Linkin Park - Given Up, In The End,Numb
Nirvana - Lithium,Come As You Are,Rape Me favorilerimdir.
Türklerden ise belli bir sanatçıyı dinlemem.Haluk Levent,Şebnem Ferah,Kurban,Barış Akarsu nun bazı şarkılarını dinlerim.

nbaboy55

Aktif Üye
Tepki
29
rockkkkkkkkk herrr zamannnn her yerde süper hareketlendiren insanı canlandıran rockk dinlenmez mi yaaa :):) disturbet, dope, linkin park, stone sour, soilwork ws ws .... hepsi harikaaaaaaaaa :) bisiklet üzerinde keeesinlikle tavsiye ederim ;)

Koray Oral

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Corratec
Always Rock&Roll :)

Tüm rock ve heavy metal müzik dinleyenlere sevgiler :)

Dissection'dan Where Dead Angels Lie dinleyin tavsiye ederim :)

Hakan Durmuş

Daimi Üye
Tepki
219
Merhaba arkadaşlar sonisphere festivali için bilet arayan varsa
(link)
linkinden bana ulaşabilirler :)

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
Trash, death ne varsa dinledik zamanında, durmadık çaldık (jınjınjınjınjın......)
durulduk artık o kadarını kafa kaldırmıyor, Heavy Metal'e ihanet etmem Maiden for ever.
Rock'n roll, blues, progressive olaylarına dalmış durumdayım.

Grup ismi saymayı sevmem pek ama ismi geçen bir şahsiyetten bahsetmeden geçemeyeceğim.
Türkçe blues yapılmaz mitini kıran, Yavuz Çetin'den...
Stevie Ray Vaughanla karşılaştırılırken, 'yaşamak istemem artık aranızda' dedi
ve onun yanına gitti...gitmeden çok güzel giydirdi hakeden insanlara, açgözlülere, yalakalara,
bozuk düzene, bu düzenin ortaya çıkardığı züppelere...

Şimdikiler rockçı gezinenlerde bu cesaretin zerresini bıraktım, işleri güçleri
aşk meşk, lirikleri bundan ibaret ...yaptıkları manken peşinde koşmak, jiplerle clubtan cluba...
neci olduklarını sorsan... Komik başka birşey değil...
Bunlara giydirecek insan da yok artık...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Atacan

dostum katılıyorum
yavuzla birlikte yıllar önce acıbadem güzel sanatlarda 3 akustik gitarla konser vermiştik gitara çok yatkındı ona udi yavuz lakabını takmıştım son derece temiz kalpli içinde hiç bir kötülük hissetmeyen bir insandı
evet ölmeden bir yıl önce beşiktaşta karşılaşmıştık kötüyüm kötü dedi bana psikiyatrise gidiyorum dedi
gerçekte içinde bulunduğu müzik piyasasının nasıl kokuşmuş bir piyasa olduğunu gördü ve herşeyi içinde biriktirerek sonunda patladı ama bu patlama onu canından etti evet bu iyi insan yavuz çetin bu kokuşmuş ortamda yapamadı
2002 de son dinletimi özgürlük parkında verdim o gün bu gündür konser vermiyorum ama bu demek değildirki vermeyeceğim müzik sağ kolumsa sol kolumda bisiklettir iki şey önemli
bisiklet ve gitar bu iki şeyi ölesiye sevdim biraz sevgim gitara karşı azaldı isede genede gitar çalmayı kendi bestelerimi söylemeyi seviyorum

Deniz Taş

Daimi Üye
Tepki
203
İsim
Deniz Taş
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Kudret Abiden Bir Söz Geldi Aklıma Yazılarınızı Okurken

Sahte sevgi, sahte sadakat
Satılmış ruhlar, satılmış

Açık arttırma!
Satılan ben
Satılan sen
Satılan hepimiz!

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Black Sabbath, AC/DC , Metallica, Rammstein dinlemeden günümün geçmediği gruplardır. Yeni gruplarda bunlarda bulduğum coşkuyu ve kaliteli bulamıyorum. özellikle ozzy osbourne gerek 70lerdeki hali gerekse yakın zamandaki hali muhteşem denecek kadar iyi. Metallica zaten efsane. AC/DC ve Rammstein ise kaliteli müzik ve sözlerle dinlemekten zevk aldığım gruplardır.

Y.Toygar

Daimi Üye
Tepki
167
Amaç Müzik dinlemekse..;

Pink Floyd.. Eloy.. Guns'nRoses.. Nirvana.. Foghat.. Ozzy Osbourne.. Alice Cooper.. AC/DC.. Beatles.. Led Zeppelin.. Queen.. Deep Purple.. Black Sabbath.. The Eagles.. Scorpions.. Aerosmith.. Bob Marley... ve ismi aklıma gelmeyen isimler..

Amaç Bisiklet için takviye vitesse;

Haste The Day.. Devil Driver.. Lamb of God.. MANOWAR.. Metallica ( En Sertlerinden ortaya karışık =).. Sepultura.. Behemoth.. Slayer.. Rammstein.. gbi isimler..

Her Ruh Halimdede.. KazımKoyuncu - Marsis - Karmate.. =)=)

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
@Y.Toygar

ohhh Lamb of God ilaç gibi gelir yokuşta, öyle bir gaza getirir ki :D

Ben de bisiklete binmeden önce bakarım ipoduma. Seçerim ordan ..And Justice For All'u sonra karıştırırım bütün şarkıları. Artık ne gelirse, çünkü ipodumdaki grupların hepsini seviyorum Iron Maiden, Megadeth, Judas Priest, Anthrax, AC/DC, Lamb of God, ohooo daha neler neler

• Beğen
Tepkiler: Y.Toygar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Alp Kaan Donmez

Motorhead unutulur mu hiç?! :) Killed By Death ne parçadır ya, Eat The Rich de çok iyi, Ace Of Spades zaten rock klasiği... Ama "One More Fucking Time" en sevdiğim parçalarıdır. Lemmy'nin ses tonu da ona müthiş uyuyor. :)

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
blind guardian, hammerfall, stratovarius, sepultra, rammstein, slayer, pink floyd, pentagram ve pilli bebek te benim sevdiğim gruplar... selamlar

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
blind guardian, stratovarius, hammerfall, sepultra, slayer, rammstein, pentagram, pink floyd, pilli bebek benim de en sevdiğim gruplar