Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rock shox sid word cup xx nasıl bilirsiniz satın alıcam bi yardımcı olun :)

Konu, 'Süspansiyon' kısmında ibt1990 tarafından paylaşıldı.

1. ibt1990

ibt1990 Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar 2 ci el olarak 1000 tlye gayet temiz sorunsuz bi sid xx var benim en büyük hayalimdir nasıp olursa 560 tl daha biriktirip alıcam maşayı kadrom alımınyum maşanın şaft borusu carbon bi sorun çıkarmı maşa çok hafif ama + ları - leri nelerdir arkadaşlar birde nasıl bir furç kapagı kullanılmalı çiçekli kapakların zarar veriyor diye biliyorum bilen arkaaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler

2. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Belki de çok geç oldu ama harika bir maşa. Sahibi olmadım ama uzun mesafeler kullandım. Yol dağ arazi fark etmiyor inanılmaz konforlu bir maşa...

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    RS SID XX cok kaliteli, güvenilir ve hafif bir masadir (1300gr ile 1400gr arasi), kesinlikle yolda birakmaz ve kulanan kisiyi aldigina pisman etmez.
    Carbon saftlarda kullanilan cicek gibi dediginiz parcanin adi expander oluyor ve görüntüsü bu sekilde....

Kapak dediginiz parcanin adida Ahead oluyor ve hepsi aynidir sadece bir görüntü farki vardir. (Tabiki bunun titan ve carbon olanida var ama gerek yok normal alu olanida kullanila bilir)

1000TL türkiye sartlarinda belki iyi olabilir ama yurtdisinda daha ucuza alabilirsiniz. Mesela ben almanyadan size kargo dahil 800TL'ye gönderebilirim aynisini.
    http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeig...rischer-service/215452886-217-8154?ref=search

hakan çelik bunu beğendi.