Rock Shox Reba maşa, HG 50 ruble, Sram X7 kollar(3x9), Continental MountainKing(2.2)

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
Reba maşa sorunsuz çalışmaktadır. Rebound ayarı ve kilidi sorunsuzdur. şaft borusu 17 cm dir kısa geldiği için satıştadır. Bisikletin açılarını değiştirmek için satıyorum 2-3 cm spacer takmaytı düşünüyorum. Rebound ayarı ve kilidi sorunsuzdur. Fiyat:450 Lira kargo bana ait.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
HG 50 9 lu ruble az kullanılmıştır. Fiyat:35 Lira kargo bana ait.
(link)
(link)
Sram X7 kollar(3x9) sorunsuzdur aktarıcılar forum dışında satılmıştır. Fiyat:85 Lira kargo bana ait.
(link)
(link)
Continental MountainKing 2.2 lastikler arka lastik yanlış kullanımdan dolayı orta dişleri kısa sürede aşınmıştır. Ön yeni gibidir. Lastikler katlanabilir. Hamurunda hiçbir problemi yoktur. Kesiği yoktur. Fiyat çifti için: 50 Lira kargo bana ait.
(link)
(link)
(link)
Arayın görüşelim 05439707820 derste olduğum zamanlar meşgule alabilirim kusura bakmayın ders aralarında ben size dönerim. Mesaj da atabilirsiniz.

Scudo

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
Lastikler satılmıştır. Maşa ve ruble için ilan güncel. Maşayla benzeri ve üstü maşa takası vardır.

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
maşa güzel anlaşırsak almak isterim bir süredir beyle bir maşa arıyorum sizden haber bekliyorum