Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ROCK SHOX DOMAIN DUAL CROWN short / long ?

Konu, 'Downhill / Freeride' kısmında şans topoğraf tarafından paylaşıldı.

1. şans topoğraf

şans topoğraf Kıdemli Üye

Seviye:
    Herkeze merhaba...
    RS domain dual crown r 200 maşa siparisi vericem fakat dual crownlarda short ve long olamk uzere 2 secenek var.Aradaki fark,sanirsam gidona dogru yanlardan yukselen ic borularda...yabanci forumlarda bulamadim yada anlamadim.Konuyu acikliga kavusturursaniz sevirinirim.Short long farki tam olarak nedir,kullanim esnasinda ne gibi farklari vardir?

siparis icin vericeginiz cevabi bekliyorum,yardimlar icin simdiden tesekkurler...

2. serkan saygın

serkan saygın Aktif Üye

Seviye:
    Şans sen hayattamisin Yahu:)

3. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hangi kadroda kullanacaksın? Yüksek olanı alırsan yeni tip 1.5 alın borulu kadrolarda özellikle üst tacın altına baya bir spacer koyman gerekiyo oda çok çirkin ve gereksiz oluyo. Ama avantajı gidonu daha da yukarıda kullanabiliyorsun tabi boğaz borusunu kısa kesmezsen. Rock sohoxun manulelerini karıstırdım aradakı taçların farkını ölçü cinsinden gösteren bir kaynağı göremedim.Çok takıldıysan biraz daha arştır. Bence düz olanı seç ama domain dual crown yerine almışken en azıdan boxxer rc falan al.

şans topoğraf bunu beğendi.
  4. şans topoğraf

Seviye:
    gambler fr 20 2010 s/m kadroda kullanicam.Anladigim kadariyla,sadece yan tac borularinin uzunluk farki.Buda saglamlik acisindan fark yaratir sanirsam.2 masanin arasinda agirlik farkida yok.Bende Boxxer istiyordum fakat domain indirimde ve boxxer rc ile aralarinda 280eu fark var su an...Yardimlar icin tesekkurler ozgur.

5. şans topoğraf

Seviye:
    ya serkan abi evde bilgisayar yok simdi,sinavlarimda vardi pek online olamadim...