rock shox dart 2 de sorun

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
önceliklet herkese selam benim arkadaşta dart 2 war bunun sertlik yumuşaklık ayar tırnağı kırıldı ayar yeri bomboş bende bilmediğim için sizlere sordum bunun için ne yapa bilirim arkadaşta nasıl kırdıysa :eek: :eek: :eek:

Scudo

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
bu konu hakkında kimsenin bilgisi yok galiba ama ben çözümünü buldum istanbulda servisi warmış heralde gönderir arkadaş sağol..

• Beğen
Tepkiler: Özcan AYDINOĞLU
Tepki
45
Bu tırnağı kırma becerisine sahip tek insan evladının ben olduğumu düşünüyordum. Neyse ki yanlız değilim:)
Diğer taraftan zaten sertlik ayarı da bu maşalarda çok belirgin bir fark yaratmıyor en azından ben farketmiyorum. Ama genede arkadaşınız problemini hallettiğinde benide haberdar ederseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: bisikletletçi52

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@bisikletletçi52

selam sana kısaca deneyimimi anlatayım eskiden rock shox pilot c amortisörüm vardı onun da sertlik ayar yeri aslında her ikiside kırıldı bunun parça olarak bulunması imkansız bende ikisinide söktüm bir tornacıya gittim (fakat plastik su borusu için rekor falan imal ediyorlar) dedim bunların aynısından yapabilirmisin plastik malzeme ile .

yapamayacağını söyledi elindeki torna bıçaklarının olmadığı için fakat aynı ebatlarda sabit aynısından yapabilirim dedi ve bende sertlik ayarı tarafından iki tane aynı ölçüde yaptırdım .

sonuç: iki tarafada yay takıp kullandım

saygılar

aykut52

Forum Demirbaşı
Tepki
204
@puppetmaster

rock shox dart 2 guzel bi amörtisör.bu tip sorunlar olabilir.ama hepsinde olacak diye bi kayit yok.:)

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@puppetmaster

Bencede alımını engelleyecek bir sorun değil. Fiyatı ile de güzel bir ürün. Bu tür sorunlar yaşanabilir çok normal neler bozulmuyorki :)

Tepki
45
@puppetmaster

Amortisörde sorun yok sorun bende o tırnak normalde kolay kolay kırılmaz. Tırnağı kırmak beceri isteyen bir iş.:) Gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir amortisör.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Arkadaşlar, hayal kırıklığına kapılmayın.. Artık Rock Shox'ların arkasında Scott'ları da getiren güçlü bir firma var. Garanti koşulları, yedek parça vs. sorun olmaz artık..

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@aykut52

dart rock shoxun giriş seviyesi bir amortisör fazla profesyonel beklentiniz olmasın