Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rock shock reba team veya fox f80 rlc

Konu, 'Süspansiyon' kısmında hpeker58 tarafından paylaşıldı.

1. hpeker58

hpeker58 Üye

Seviye:
    2007 model rockshock reba team mi yoksa fox f80 rlc mi.karar veremedim.
    birisi fox 900 ytl den biraz fazla birisi reba ise 750 ytl ne.reba team olan yükseklik ayarı var o yüzden team alayım diyorum olmasa olur diyorsanız fox a 900 ytl ye değermi?

2. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Tamamen kullanış amacınıza kalmış diye düşünüyorum.(Ya da kadro yapısı ile ilgili)

3. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    İkisinin de kullanış amacı aynı zaten. Ben sizin yerinizde olsam Fox'u seçerdim çünkü Fox çalışma ve teknoloji yönünden Rock Shox'tan çok üstün bir marka. Bacak esnemezliği olarak bir fark karşınıza çıkmayacaktır ama çalışma olarak, arazi tepkisi olarak Fox'un bence ezici bir üstünlüğü var. Bende Rock Shox'ın neredeyse her modeli var ama ben şimdi kullandığım Fox F-100 gibisini daha görmedim. Bu demek değil ki Rock Shox kötü bir firma, aksine Rock Shox çok iyi, kaliteli bir firma ama Fox ile kıyaslanamaz bence.

4. hpeker58

hpeker58 Üye

Seviye:
    bende fox seçmeyi düşünüyorum.ama rock shock daki u turn var.sadece bu beni düşündürüyor.yoksa fox almayı düşünüyorum.

5. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    80-100mm için u-turn almak bence gereksiz. Alacaksanız 80-130 mm gibi cidden fark olan mesafeler için alın derim. Almışken 100 mm alın derim. Fazla çalışma göz çıkarmaz:)

6. hpeker58

hpeker58 Üye

Seviye:
    80-110 yazıyor delta bisiklette çalışma mesafesi.2007 rock shock reba team artı puplock da varmış.fiyatıda 800 yakın.eğer ellerinde varsa....foz da 930 ne fiyatı.