Rock Rider 500 Aldım Gitti

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
@çağlar34 2014 model sedona 345 kullanmıştım, ondan önce de 341 vardı oldukça kaliteli bisikletler. Benim beğenmediğim tek yönü üzerinde gelen seleydi onu da değiştirebilirsin. Üzerindeki vites/fren seti, lastikleri, gidon, gidon boğazı, sele borusu hatta park ayağı bile seni üzmeyecek bilindik markaların ürünleri. Yalnız fiyat bu sezon için biraz fazla gibi bence daha uygun bulunabilir.

• Beğen
Tepkiler: çağlar34
Scudo

çağlar34

Üye
Tepki
0
İsim
çağlar
Anladım yorumun için çok teşekkür ederim @Yusuf G. Daha uygun fiyata bulabileceğim bir site ya da mağaza öneriniz olurmu acaba ?
Birde buna muadil şunu alırsan daha mutlu olursun diyebileceğiniz bir bisiklet varmıdır?

çağlar34

Üye
Tepki
0
İsim
çağlar
Btwin markasının ikinci el piyasası zayıf olduğunu söyledikleri için tercihlerimde 3. sıraya düştü sizce doğru bilgimi rr540 ın vites sistemi falan güzelmiş sedona 345 e göre daha pahalı sistemi var sadece lastik handicap ı var onuda cross schwelbe alıp takarım önerinizi dikkate alacağım üstat @Yusuf G. teşekkürler..

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
@çağlar34 Şöyle bir baktım da sanırım dövizin etkisi ile fiyatlar baya artmış, 1600 civarı normal fiyat. Eğer şehir içinde kullanmak için alıyorsanız sedona 410 veya 420 bence daha mantıklı olur. Fiyatı da kendisi de hafif.

çağlar34

Üye
Tepki
0
İsim
çağlar
ön maşa amortisörsüz olması yorarmı acaba çok deneyimim yok ama amortisör varlığı biraz rahatlatıyor beni ne dersiniz

Samet Horasan

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
b'Twin
@Atilla G. Hocam RR500'ü tavsiye eder misin? Birde 26" jant boyutu sizce de ufak değil mi? (Bisiklet ve parça bilgim 0 a yakın:))