Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rize'de bisikletçi yok mu?

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında kendine hakim tarafından paylaşıldı.

1. kendine hakim

kendine hakim Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar irtibat kuralım

2. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    rizenın neresinden bizim ilçe 130km uzaklıkta ama ovit geçidinden bu uzaklıkta dolayısıyla bu mevsimde buluşmak imkansız ama yaza olabilir. bu kesin bi kara değil... .zaten gelmek kolay olurda dönüşte o kadar mesafeyi amatör biri olarak nasıl tırmanabilirim muamma.

3. kendine hakim

kendine hakim Yeni Üye

Seviye:
    ben Rize merkezdeyim. dediğin gibi mesafe çok fakat olabilir neden olmasın ovitte buluşuruz:D

Şahin Bulut bunu beğendi.
  4. kerembasaran

kerembasaran Aktif Üye

Seviye:
    merhaba. ben de istanbul'da büyümüş bir rize'liyim. bu haftasonu rize'ye geliyorum ve de. merkez'de kalacağım. gezmece konularında yardımcı olursanız sevinirim, bisiklet getirmeyecek olsam da (geçen sefer getirdim uçakla çok zahmetli oldu) kışın ortasında nerelere gideceğim bilmiyorum.

bisiklet kiralanıyorsa uyabilirim ayrıca. ama bu mevsimde pek olmayacak gibime geliyor.

5. kendine hakim

kendine hakim Yeni Üye

Seviye:
    benim hafta sonu yoğun bi programım var işim dolayısıyle fakat işler ne olur belli olmaz. ben desem ki seni gezdireyim buraları baya bi öğrendim, fakat şu sıralar iyi bi kış var burda sabah arabanın camlarındaki buzu zor kazıdım. gezilecek yerler hep dağ kısmı, oralar da kar buz, araba çıkmıyor. sadece gezmekse amaç ertelemeni tavsiye ederim. fakat sen gelince beni yine bi ara.

6. kerembasaran

kerembasaran Aktif Üye

Seviye:
    hmmm anladım. ayder'e bile çıkılmıyor mu mesela bu mevsimde. kapalı mı her taraf?

7. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    dört arkadaş bu yaz denedik.zirvede göl kenarında piknik yapacaktık.yaylaya vardığımızda kursun yanına yol çekilmez oldu.ama bu bahar ğüzel bi bisiklet toplayabilirsek gelmek için imkan yaratırım.hem zirveden rize'ye doğru maceralı bir iniş yapmayı kim istemez kii

8. ahmet a

ahmet a Üye

Seviye:
    turkıye sampıyonu yıldız 1. hamza kansız.si turkıye genc erkekler 6.sı ben yazın ayder yaylasında antreman ve kamp yapıyoruz okullar kapandığında

9. kendine hakim

kendine hakim Yeni Üye

Seviye:
    sabah kalktığımızda arabanın camından buz kazıyoruz. şehrin merkezindeki tepeler bile karlı buzlu. ayder tarafına çıkmak gerçekten zor olur. ama yazın çok güzel organizasyonlar yapılabilir. forumdaki tüm arkadaşlara duyurulur özellikle dağ bisikletçilerine burda dağlar çok güzel ve yollar bisiklete çok müsait.

10. kerembasaran

kerembasaran Aktif Üye

Seviye:
    haftasonu ayder'e çıktım çok süperdi :) çok az insan vardı. anayol'da kayak yapıyordu insanlar :) dediğin gibi kar buz hep ama hava sahilden daha yumuşak. nem yok çünkü. gece uyuyamıyordum ben sahilde soğuktan. çamlıhemşin'de kaldım son derece rahattı. çamlıhemşin ayder arası hep kar buz ama çok güzel bomboş yollar. bolca yürüdüm çok güzeldi. özellikle bir istanbullu için.

ayder'e teleski falan yapılacakmış. ben oradayken de helikopterler çalışıyodu sürekli. sonradan öğrendim ki isveçli bi firmaymış ve boardcuları dağların tepelerine atıyorlarmış helikopterlerle. çok gelişmiş oralar. fazla gelişmiş hatta sanırım. umarım daha ilerlemez.

Şahin Bulut ve kendine hakim bunu beğendi.
  11. mountainbikemtb

mountainbikemtb Yeni Üye

Seviye:
    ben rize merkezdeyim buluşup planlar yapailiriz dolaşırız yaparız bişeler işte

ahmet_camadan_mtb@hotmail.com

(sanırım bu sitede gıcıklık olsun die iştetmeye çalışacak gereksiz insanlar yokturr)

12. can07

can07 Misafir

benim bildiğim rizede çay var

13. fırtınavadisi

fırtınavadisi Yeni Üye

Merhaba..
    Bende Ardeşen'den..