Ritchey CrMo

Scudo

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
Çok güzel bir bisiklet toplamışsınız...Emektar gerçekten bir Cromoly için çok çok iyi ve hafif bir şekilde toplanmış...Güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: Aytaç Biber

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Throne

Tahminim 1995 ila 1997 arası olmalı. Ben bu kadroyu 1997 de almıştım.

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
@Aytaç Biber

vallahi bence kadroyu çok iyi korumuşsun bende duracak çoktan her yeri çatlamış , çizilmiş olurdu

• Beğen

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Throne

Çizikler bu yaşta bir kadroda normal olarak var, boyasıda hala orjinal boyası ama kaliteli bir CrMo kadroyu çatlatmak öyle kolay değil:) CrMo kadrolar günümüz için biraz ağır kalıyorlar tabi ki ama hala ilk günki kondisyonunda diyebiliriz. Söz konusu kadronun ömrü ise CrMo kadroların ömürleri normal bir insan ömrü ile rahatlıkla yarışabilir:)

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Çok güzel olmuş Aytaç, Sontour un ağırlığına rağmen gayet hafif bir bisiklet, chromoly kadro için de 1700 gr yabana atılır gibi değil ;)

• Beğen

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@G-trek

internette gezinirken denk gelmişti.Bu bisiklet komple satılık.Tabi yalan bilgi vermek istemem yine de bisikletin sahibinden bi söz beklemek gerek.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Çok güzel bisiklet. Buna benzer bir Cro-mo da bende var, Scott marka üzerinde Ritchey ve XT komponentlerle. Ben olsam kesinlikle satmazdım.

• Beğen

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@ondert

Evet, artık neredeyse hiç MTB kullanmıyorum, 2008 yılında toplam sadece yaklaşık 400-500km kadar MTB kullanmışımdır, o sebeple bu bisikleti satmak gibi bir niyetim var aslında.

Machoo

Daimi Üye
Tepki
113
@G-trek
bende matrix 675 co ro mo var rengi boyutları bunun aynı merakın varsa yardımcı olurum yeni aldığım gıant atx kadro ile aynı ağırlıkta..

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@Aytaç Biber

Valla Cro-mo kadrolar cidden ölçümsüz yeterki biyerinden yara alıp çürümesin...

Günümüzde 1.4 -1.5 kg ağırlıklarda çelik kadrolar bulunuyor tabiki fiyatları Al kadrolara göre yüksek ama metal yorgunluğundan çok az etkilenmeleri ve sürüş konforları o parayı hak ettiriyor cidden...

@G-trek

Şuan Kızıltoprak Kaçkarda 4 tane Ritchey Cro-mo kadro var hepside sıfır hiç toplanmamış bile ve fiyatlarıda uygun bence düşünenler bir arasın sorsun sanırım 4 farklı boyda idiler... Ve hepsi oversize yani günümüz maşalarıyla ve 80mm lik amortisörler ile uyumlu... Yoksa bir tanesini ben alacam o olacak sonunda yani :D

• Beğen
Tepkiler: Barış Kılınç

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@Hasan Çağrı

Selam,

bu kadrolara ait internette biyerlerde bildiğin resim/bilgi gibi şeyler var mı ? Bir arkadaşım bu tarz bişeyler almayı düşünüyor da.

tşkrler.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Valla bilmiyorum ama Kaçkarı arayıp isteyebilirsin...