Ritchey comp 300mm 27.2 sele borusu

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
Yaklaşık 3 ay önce almış olduğum salcano 255 srd bisikletimin sele borusudur.Boyuma göre kısa geldiğinden biraz daha uzununu almayı düşünüyorum.Minimum çizgisinin üzerinde hiç kullanılmamıştır.(link) linkindeki ürünün aynısıdır.Erdoğanlar bisiklette 60 tl ye satılmaktadır.(link) buda alacağım ürün.İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.İstediğim fiyat kargo dahil 35 tl dir.

Scudo

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Selam, bende geotech race kadro üzerinde bulunan 27.2 lik 40cm uzunlukta bir sele borusu var. Çok temiz bir defa denemek için taktım, çizik dahi yok.İstersen takas yapabiliriz.

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
Tamam olabilir ürünün markasını modelini alabilirsem size kesin bir cevap verebilirim.

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Bu ürün yaz başında delta bisikletten aldığım Geotech kadro ile birlikte geldi.fakat uzun bir sele borusu bende gereksiz yere ağırlık olmasın diye kullanmadım.Size ürünün fotosunu yarın gönderebilirim.Kadro linkteki selamlar (link)

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
müsait zamanım oldu sele borusunun resimlerini

(link)
(link)
(link)

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
Tamam benim için uygun.İkimizde işimizi halletmiş oluruz.Adresinizi alabilirsem kargoyu karşı ödemeli olarak gönderebilirim.Sizde bana aynı şekilde karşı ödemeli olarak görderebilirsiniz.Ben adresimi vereyim;

inonü cad.yeni cami arkası Arçelik yetkili servisi Rize\ardeşen

sizde adresinizi verebilirseniz karşılıklı olarak yollayabiliriz.

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Özel mesajlardan telefonumu yazdım bi çaldırırsan görüşelim.Sizin için uygunsa Adresleri filan yazarız. Bu gün gönderiyi yaparım.İsminiz tam olarak görünmüyor da.Selamlar

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
Satış tamamlanmıştır.Daha doğrusu takas.İlan kilitlenebilir.Teşekkürler BİSİKLETFORUM.

Hasan 16

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bisiklet
Cannondale
Çok hızlı bir işlem oldu.Tebrikler .başarılar