Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ride4Women - Kadın kanseri farkındalığı turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Aykuttasdelen tarafından paylaşıldı.

1. Aykuttasdelen

Aykuttasdelen Kıdemli Üye

Adı:
    Aykut TAŞDELEN
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba;

Böyle bir etkinlik duyurusu gördüm ve paylaşmak istedim

İlgilenen olur belki...

BUsiklet #11: Ride 4 Women Turu

Bisiklet Katılım Formu

Kadın Kanserleri Farkındalığı İçin Bisiklet Turu | Onkoloji Hemşireliği Derneği

Kadın Kanserleri Farkındalığı İçin Bisiklet Turu

Kadın Kanserleri konusunda toplumda farkındalık oluşturmak ve toplum bilincinin geliştirilmesi amacıyla 2016 yılı Mayıs ayının 2. haftasında İstanbul ili Boğaz Köprüsü üzerinde; Avrupa’dan gelecek bisikletli ekipler, Ankara’dan gelen bisikletli ekipler, Sivil Toplum Kuruluşlarının da katılımlarıyla kanser farkındalığı için “Kadın Kanserleri Farkındalığı İçin Bisiklet Turu” planlanmaktadır.
    2016 yılı Mayıs ayında Kanser Daire Başkanımızın Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Avrupa Jinekoloji Onkoloji Derneğiişbirliğiyle Avusturya, Macaristan, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan ve Yunanistan üzerinden İstanbul’un Asya yakasına kadar uzanan güzergahı üzerinde olan ülkemize giriş yaparak kadın kanseri farkındalığı oluşturmak amacıyla bisiklet turu planlanmaktadır.
    ·Avrupa ülkelerinden bisiklet ile gelen ekip 13 Mayıs 2016 tarihinde sınırı geçerek Edirne KETEM önünden start alarak Tekirdağ güzergahı üzerinden İstanbul’a ulaşacaktır.
    ·11 Mayıs 2016 tarihinde Ankara’dan ikinci ekip Gerede, Bolu, Sakarya ve Kocaeli güzergâhlarından İstanbul’a ulaşacaktır.
    ·Anadolu ve Avrupa’dan gelen ekipler 15 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul Boğaz Köprüsünü bisiklet ile geçerek Bakanlık, STK’lar ve halkımızın da katılımlarıyla Anadolu yakasında basın açıklaması yapacaktır.
    Söz konusu farkındalık etkinliğine dair detaylı bilgiler www.ride4women.com adresinde yer almakta olup katılmak isteyen Sivil Toplum Kuruluş ve gönüllülerinin ücretsiz üye olmaları gerekmektedir.

Konuyu üst sıralara taşıyorum, görmeyen olmuş olabilir.